Wpis z mikrobloga

Uwaga, startuje nowy projekt finansowy z Rysiek Inwestment, a mianowicie "Mieszkanie dla młodych z Rysiek Inwestment".

Jak chcecie jakieś klauzule typu to nie jest porada inwestycyjna, bla bla bla to macie tutaj, ale ja mam to w dupie. Nikogo nie zachęcam do niczego, bo i tak każdy moje porady ma w dupie.

Założenie jest takie, że w tym roku inwestujemy w połowie każdego miesiąca każdorazowo trzy tysiące złotych w bitcoina, następnie, po roku, czekamy maks. cztery lata, a dokładniej do czasu aż z tych włożonych pieniędzy zrobi się 150-250 tys. zł. Wtedy kupujemy kawalerkę w bloku w Radomiu, Bytomiu czy innych Kielcach.

W skrócie lub innymi słowy, kawalerka dla prawie każdego w pieć lat. W tym kraju poważnie prawie każdego stać na mieszkanie (z bitcoinem). Projekt jest bardziej kierowany do piwniczaków z powiatowego. Oskarki niech kupują mieszkania deweloperskie za kasę od starych w Warszawie i Krakowie.

FAQ

- Chwilę, ale przecież 3000 zł przez 12 miesięcy daje aż 36 tys. zł, więc skąd ja to wezmę?

Nie wiem. To nie jest projekt typu "mieszkanie za darmo", tylko projekt umożliwiający tanim kosztem kupić kawalerkę w bloku poza największymi ośrodkami w Polsce. 36 tys. zł to alternatywa dla 150. czy 200 tys. które dzisiaj trzeba wydać na taką kawalerkę do remontu w Radomiu. Lub alternatywa do zakredytowania się na 20 lat i spłacaniu w rozrachunku setek tysięcy dodatkowych złotych.

- A co jak projekt nie wypali?

Dlaczego ma nei wypalić? Bitcoiny nie wyparują. Nadal będą na twoim koncie. Lepiej mieć bitcoiny niż śmieciową walutę. Przypominam, że nawet hamujące inflacja to inflacja. Procent składany robi swoje. Bitcoin to pewna bezpieczna kasa.

Pierwszy zakup dzisiaj, 16.01. Kurs to 20929, a kurs USD/PLN wynosi 4,33. Podsumowania będe robił co trzy miesiące.

#bitcoin #mieszkanie #kredythipoteczny #oszczedzanie