Wpis z mikrobloga

Polska góruje wśród ilości samotnych matek. W całym kraju jest ich aż ~2,5 miliona (xD) i oczywiście te kobiety winią o wszystko mężczyzn. Zgadza się - w czasach kiedy to kobieta decyduje z kim idzie do łóżka one winią o wszystko mężczyzn. Za to zupełnie nie są w sanie wyczuć, że chadowi z tindera nie chodzi o stały związek, a jedynie przelotne #!$%@? xD

p0lki nie są może zbyt mądre, za to nie potrafią brać odpowiedzialności nawet za swoje cipsko.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #redpill #przegryw #zwiazki #tinder
  • 49
na to, że napadnie Cię patus wychowywany przez samotną madkę masz większą szansę gdy takich testów nie ma. Dlatego, że wtedy kobiety robią co chcą (a więc produkują dzieci z badboyami) i jest więcej samotnych matek, ponieważ nie obawiają się w ogóle konsekwencji. Jest więcej samotnych matek to jest więcej dzieci półsierot, a więc składasz się na socjal dla tych dzieci półsierot, który mógłby być pewnie mniejszy gdyby miały one biologicznego ojca.
@Fekalny_okuratnik przecież jako samotną matkę można traktować każdą dzieciatą kobietę żyjącą w związku nieformalnym, takie babki często same zgłaszają się jako samotnie wychowujące dziecko, by dostać więcej zapomóg
@1624294678 gdyby facet nie chciał, czy nie doprowadził do takiej sytuacji, to ona by też pewnie go nie zmuszała. Oboje idą do łóżka, bo oboje chcą i są winni tak samo. Obojętnie co ich do tego popchnęło, chuć czy głupota. Każdy podejmuje decyzję za siebie. On zdecydował tak samo, że się w niej spuści jak ona zdecydowała, że pójdzie z nim do łóżka.
@Mirkosoft jakby mi za to płacili to bym się wysilił ale wiem, że to jest osiągalne do wprowadzenia i nie sądzę, że wywołałoby takie spustoszenie w gospodarce jakiego się obawiasz. Obecnie testy na ojcostwo są przeprowadzane zapewne przez prywatne firmy, a prywatnie to wszystko jest drożej. Mi chodzi o upublicznienie takich testów. Jeśli chodzi o prawomocność to dla mnie kwestia jest prosta - jesteś ojcem albo nie. I nie potrzeba tu żadnej
@Fekalny_okuratnik:
Wina 500+ z jednej strony kiedys kobiety sie baly ze pociagna konca z koncem i zyly z tyranem dopoki dzieci nie osiagna 18 wymeczajac te dzieci i nabawiajac je na traumy i #!$%@?
Z drugiej strony teraz sie nie będą meczyc 500+ i fundusz alimentacyjny i elo "mam wywalone w to ze chcesz widywac sie z dzieckiem sąd ustalil tsk i tak"
PS.Sprawdzcie sami ile alimenciarzy siedzi albo ma listy
@Fekalny_okuratnik: kobiety to ogólnie maja problem z poczuciem odpowiedzialności. Zauważam to najbardziej na przykładzie swojej dziewczyny, która ma OGROMNY problem z wzięciem jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje czyny. Nawet jak ona coś odwali, to i tak winny jest kto inny, a ja źle zrobiłem, bo źle zareagowałem. Odkąd zauważyłem u niej, że nie czuje się odpowiedzialna za siebie, to zacząłem to samo widzieć u sióstr, u matki, u ciotek, koleżanek. Nawet jak
@FanRuskichPierogow: Kwestia biologii, ale też różnic w wychowaniu. Zauważ, że dziewczynki w przeciwieństwie do chłopców częściej wychowuje się bezstresowo i mają podawane wszystko na tacy. Całe społeczeństwo działa tak, że już od najmłodszych lat kobiety są stawiane na piedestał i co złego to nie one. O wiele bardziej się im ustępuje i odpuszcza. Jak w szkole przeskrobie coś chłopiec to często jest telefon do rodziców i wizyta na dywaniku, jak to
Przypatrzcie się kobietom w Waszym otoczeniu i zastanówcie się, jak często mówią "przepraszam", jak często przyznają się, że nawaliły, jak często mówią "no mój błąd, mogłam inaczej", jak często zdarza im się w ogóle autorefleksja, że to one są czemuś winne. Wyniki Was zaskoczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FanRuskichPierogow: nigdy przenigdy