Wpis z mikrobloga

@Gaahl75: jeszcze w żadnym atr 72 nie miałem wifi, a kilkoma latałem... co innego 777 albo 787. tam to już kwestie bezpieczeństwa (hehe) schodzą na dalszy plan. wystarczy podać nr karty kredytowej i masz wifi.

Bylo juz nagranie z lotu German Wings 9525, gdzie Lubitz intencjonalnie wlecial w Alpy.
Gazeta, ktore je nabyla, po obejrzeniu zdecydowala jednak go nie publikowac. Tam kilka minut ludzie walczyli aby dostac sie do kabiny pilotow a ciagle lot byl obnizany…
@Life_Winner:

Bylo juz nagranie z lotu German Wings 9525, gdzie Lubitz intencjonalnie wlecial w Alpy.

Gazeta, ktore je nabyla, po obejrzeniu zdecydowala jednak go nie publikowac. Tam kilka minut ludzie walczyli aby dostac sie do kabiny pilotow a ciagle lot byl obnizany…"

Kurde, ale bym sobie je zobaczył.
Wkurza mnie niesamowicie ta wszechobecna cenzura dookoła.
Kto nie chce oglądać, niech nie ogląda.
Wielka mi rzecz.
@majkkali: Wcale nie jest to pierwsze nagranie z pokładu z katastrofy lotniczej mordzia. Nawet w pierwszej setce nie jest. Każdy wypadek cesny i mayday z emergency state-m to wypadek. Najlepsze to było wodowanie z 30 osobami kiedyś, okolice 2005 xd a ty w 2023 wyskakujesz że pierwsze xdddd
@Thexil: Nie no jak on śmiał twierdzić i napisać, że to pierwsze nagranie z katastrofy lotniczej ze środka samolotu, JAK ON ŚMIAŁ nie mieć wiedzy odnośnie wypadków lotniczych i nagrań z tych wypadków. Zesrałeś się tak mocno, że aż musiałeś dodać ubliżający drugi komentarz xDDDDDD

Also, poproszę o nagranie z katastrof o których wspominasz. Ma się rozumieć nagranie pasażera z środka samolotu tuż przed wypadkiem, poproszę szybciutko linki na potwierdzenie twoich