Wpis z mikrobloga

nie wiem czy ktos sie ze mna zgadza ale on wedlug mnie wroci do Dziadka a Masterke sprzeda i bedzie grubo w plecy. To ze go znosi w prawo to chyba jest grubsza sprawa zeby sie nie skonczylo na wymianie na nowego busa. Ten nowy samochod nie ma tego klimatu (zreszta on sam tak juz twierdzi) nie nadaje sie na tego jego miejscowy typu Pogoria czy spanie na wybrzezu chyba w Gdyni w lesie przy morzu. Dziury, galezie, bloto. Ten samochod do tego sie nie nadaje a on nie spi na parkingach.
#odyn
  • 17
@kaczormistrz: troche racja
1. ruszanie z budowa przed rozwiazaniem powaznego problemu to blad taktyczny, szczegolnie ze wie ze kupil go w srednio uczciwym miejscu i pewnie beda przeciagali sprawe, zwalac na nierowny rozklad masy przez zabudowe itd
2. tak naprawde bardzo malo ludzi uciagnie budowe kampera od 0 i to sensownie (nie chodzi mi tu bron Boze o przytyk ze jest glupi, podejrzewam ze kazdy kto od zera mieszkanie urzadzal i
@DryfWiatrowZachodnich:
1) calkowita zgoda, od razu powinien z tym jechac do tego pseudo salonu.
2) trzeba sie na prawde bardzo dobrze znac na wszystkim (materialach narzedziach itd) a on nawet srubokreta nie ma. Nozyka teraz pewno kilka godzin szukal.
3) tutaj to nie ma chyba wyboru bo gwarancja do smietnika z automatu. Ogolnie z tym to jest duzy problem prawny Kapitan Przyczepa to przerabial na kanale u siebie. Jednak jest to
@kaczormistrz: Kupili samochód bez sprawdzenia? Takiej usterki jak ściąganie nie można nie zauważyć z jazdą próbną. O ile taka była. Potem kolejny pokaz nieogarnięcia z ubezpieczeniem. Potem plan na druciarstwo.

To są skąpce, które kombinują jak tu po taniości zrobić. Chytry traci 2x.
2) trzeba sie na prawde bardzo dobrze znac na wszystkim (materialach narzedziach itd) a on nawet srubokreta nie ma. Nozyka teraz pewno kilka godzin szukal.


@kaczormistrz: ja mam wrazenie ze jakby go ubezwlasnowolnic na chwile i to mirki [ale ci co mu zycza dobrze] wybrali mu kampera, kupili za jego hajs i zmusili do jazdy to by na dluzsza mete byl wdzieczny, bo on niestety sam nie widzi niektorych rzeczy ktorych
@DryfWiatrowZachodnich: tak bez grodzi. Mogl sie troche bardziej poswiecic i kupic jakas 2-3 letnia uzywke (ale tutaj by trzeba bylo pojezdzic poogladac, a tak pojechal do salonu i kupil gotowca) wtedy by mogl ingerowac w niego ile tylko by chcial.

Chlop nie zna sie na tematach a kroja go z kazdej strony. Ma samochod tyle lat i takie bledy z ubezpieczeniem. Dokumenty mial dzien wczesniej jak odbieral samochod. Nie mogl z
tak bez grodzi. Mogl sie troche bardziej poswiecic i kupic jakas 2-3 letnia uzywke (ale tutaj by trzeba bylo pojezdzic poogladac, a tak pojechal do salonu i kupil gotowca) wtedy by mogl ingerowac w niego ile tylko by chcial.


@kaczormistrz: no i co najwazniejsze, od razu by mial jakis klimat z ktorego by wyczul czy da sie cos wyciagnac czy nie

Ma samochod tyle lat i takie bledy z ubezpieczeniem.


@
rozwiniesz tat proszę?


@ms86: w jednym z poprzednich odcinkow pod sam koniec opisywal jak bylo ze dowiedzial sie ze musi ubezpieczenie kupic, poszedl do babki w tym salonie to mu zaproponowala ceny po prostu absurdalne. Jak dla mnie to co najmniej zolta lampka co do uczciwosci tej budy z autami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i poza tym olej 40k km, wyraznie widac ze albo sie kompletnie
@kaczormistrz W każdym salonie mówią to samo z wymianą oleju. To są zalecenia producenta. Jak spytasz normalnie to poleca żeby jednak to zrobić po roku i na dotarciu

Co do wyliczenia to znając życie ktoś się pomylił jak coś wpisal. Gość wpadł godzinę przed zamknięciem salonu i szvmk na hurra.

Naprawdę znając twórczość Odyna to mam wrażenie że prawda jest gdzieś pośrodku i tyle.

Chlop się nie zna na tematach, ale też
zeby sie nie skonczylo na wymianie na nowego busa


@kaczormistrz: XD no na pewno, pójdzie do salonu i powie, że ściąga w prawo a oni na to: to w takim razie damy panu drugiego i przepraszamy najmocniej za kłopot XD żaden dealer/producent bez batalii sądowej nieraz trwającej miesiącami/latami nic Ci nie wymieni.