Wpis z mikrobloga

Piękne dziewczyny z lat 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie jakieś swoje typy ładnych/pięknych kobietek z tamtych lat które zaimponowały wam swoją urodą lub ciekawa osobowością?
Pamiętam jak w wieku bodajże 11 lat zobaczyłam teledysk areosmith a tam Alicia silverstone i Liv Tyler i zakochałam się od pierwszej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwielbiam też Jennifer Connelly i mam duży sentyment do nastoletniej Britney Spears no i Brooke Shields ale u niej tylko uroda bo rzeczywiście kiedyś była bezkonkurencyjna ale osobowość to tak średnio mnie przyciągała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gwiazdy #90s #rozrywka #ladnapani
  • 33
@Wachatron: rzeczywiście miały coś w sobie ;) taką magię i niby wizualnie znajdzie się pełno równie pięknych lub nawet piękniejszych ale jednak to nie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)nie umiem tego wytłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mnie wtedy jeszcze na świecie nie było :) zobaczyć na własnej skórze jak wtedy było


@britney123: ja kocham lata 90', magiczny czas, niby biednie ale życie serio było moim zdaniem fajniejsze (oczywiscie nie w każdym aspekcie). I wiem, wielu napisze "ok, boomer" , ale to moja młodość i mam ogromny sentyment, a im jestem starszy tym bardziej emocjonalny sie robie wzgledem tamtych czasow.. .ehhh. Takze uderzyłeś mi w czulą strunę tym
@Wachatron: czy lepsze czy gorsze ciężko do końca stwierdzić... na pewno było wolniejsze bo nie trzeba było gonić za niczym, ale postęp technologiczny od tego czasu ogromny.