Wpis z mikrobloga

Kobieta może być zamknięta w sobie, wycofana, przeciętna z wyglądu, albo i niżej, a i tak bez problemu będzie miała s--s. Mężczyzna z takimi statami jest skreślony na starcie.
#przegryw #s--s #rozowepaski
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil150794: za każdym razem z historii kobiet co piszą jakie to są nieśmiałe i mają fobie społeczną itp. a czytasz dalej i praktycznie zawsze jest wzmianka o byłym/obecnym chłopaku xD tymczasem chłopak z takimi cechami to będzie miał co najwyżej swoją rękę za partnerke
  • Odpowiedz
@an0nisnanana: To tak jakbym ja powiedział, że z fobią społeczną można żebrać dlatego, że ja mając fobię dałem złotówkę żebrakowi. Tyle, że bycie stroną "aktywną" a "pasywną" w danej czynności to dwie zupełnie różne rzeczy. To nie musi oznaczać, że nie można mieć takiej fobii, która uniemożliwia nawet bycie w danym zadaniu stroną pasywną, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że dwie strony mają tu dwa różne zadania. Rozumiesz, @
  • Odpowiedz
a i tak bez problemu będzie miała s--s


@kamil150794: Mężczyzna może iść do łóżka nawet z grubą i głupią laską, a i tak będzie mieć o----m.

Żeby kobiecie s--s sprawiał przyjemność, to musi być odpowiedni facet, zainteresowany jej potrzebami, odpowiedni klimat, poczucie bezpieczeństwa
  • Odpowiedz