Wpis z mikrobloga

@kamil150794: za każdym razem z historii kobiet co piszą jakie to są nieśmiałe i mają fobie społeczną itp. a czytasz dalej i praktycznie zawsze jest wzmianka o byłym/obecnym chłopaku xD tymczasem chłopak z takimi cechami to będzie miał co najwyżej swoją rękę za partnerke
@an0nisnanana: To tak jakbym ja powiedział, że z fobią społeczną można żebrać dlatego, że ja mając fobię dałem złotówkę żebrakowi. Tyle, że bycie stroną "aktywną" a "pasywną" w danej czynności to dwie zupełnie różne rzeczy. To nie musi oznaczać, że nie można mieć takiej fobii, która uniemożliwia nawet bycie w danym zadaniu stroną pasywną, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że dwie strony mają tu dwa różne zadania. Rozumiesz, @dyrektormiauczuk ?
a i tak bez problemu będzie miała seks


@kamil150794: Mężczyzna może iść do łóżka nawet z grubą i głupią laską, a i tak będzie mieć orgazm.

Żeby kobiecie seks sprawiał przyjemność, to musi być odpowiedni facet, zainteresowany jej potrzebami, odpowiedni klimat, poczucie bezpieczeństwa itp.

Dla kobiety brak seksu jest lepszy niż słaby seks.

Także piszesz z męskiego punktu widzenia, który na kobiecy nie przekłada się w ogóle.