Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tyle się mówi o tym jak to dzisiejsze nastolatki uprawiają seks, ze jest tak łatwo. Mam 27 lat i spotykam się z 18 letnią Julką, obcisłe, szare legginsy, stringi ale ona boi się seksu. Daje pomacać piersi, tyłek, ale niczego więcej nie chce. Odnoszę wrazenie, ze 10-15 lat temu mimo iz małolaty nie ubierały się tak wyzywająco jak dzisiaj były bardziej na tak w tych sprawach, taki paradoks. Z resztą to nie wyjątek, wiele takich małolatek poznałem na przestrzeni ostatnich kilku lat i było tak samo, niby, legginsy, alko, słuchają rapu o seksie itp ale jeśli przychodzi co do czego to są na nie.

#seks #prokuratorboners #rozowepaski #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c4239b01f4c80d1901a2c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
Pewnie czuje, że się z nią spotykasz tylko po to, żeby spuścić z krzyża. A sam piszesz, że spotykasz się z małolatami będąc chłopem przed 30tką. Więc to tylko potwierdza moje przypuszczenie. Poza tym, nie jeden tutaj uwierzył w bajkę o rozbujanym życiu seksualnym dzisiejszych nastolatek.
WysokiTrzmiel: Młode dziewczyny są bardzo świadome wbrew temu co piszą wykopki i wcale nie są tak chętne na seks z dużo starszymi. Dziewczyna po prostu wie że chcesz tylko przelecieć jej młode ciałko i nic więcej, no bo o czym będziecie rozmawiać? Jaka lektura będzie na maturze z polskiego? Od tego ma rówieśników z którymi jest na podobnym poziomie zrozumienia.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
Różowy boomer: Jestem różową (wiekowo między wami) i według mnie to po prostu presja otoczenia. W sensie robią tak, bo mają taki przykład z internetu, a nie czują tematu kompletnie.
Może porozmawiaj z nią o tym zamiast się żalić. Jeżeli jesteście w związku to chyba normalne, że się rozmawia. Może przeszkadza jej Twój wiek i boi się, że się skompromituje, może nie jest mentalnie gotowa, a może koleżanki ją straszyły, że
RzeczywistyCielak: @Tata_Kasi
nie te czasy. Na social mediach dziewczyny piszą do dziewczyn, że jeśli facet sam wychodzi z inicjatywą loda, namawia na niego, przekonuje delikatnie, to znaczy że jest przemocowcem i trzeba się od niego ewakuować. Zbyt ryzykowne, a jeszcze za 5-10 lat może cie obsmarować że ją molestowałeś.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri