Wpis z mikrobloga

jeżeli bóg da to 23k/25k max i dopiero wtedy dump jak już wszyscy uwierzą w longi.
Sp500 musi pomóc ale jak na ten czas net liquidity rośnie wiec to możliwe :)
W sumie nie zdziwiłby mnie scenariusz, że do tego, przez wszystkich ukochanego, fed pivota wszystko będzie ślamazarnie rosło żeby ku zdziwieniu pivociarzy przy samym pivocie jebnąć nowe dołki. Historycznie pivot następuje w momencie gdy fed już tak #!$%@?ł, że musi ciąć stopy a nie że chciał :D Nie wiem skąd ta narracja że pivot wyznacza dołek.
#bitcoin #kryptowaluty #gielda
Pobierz Julass - jeżeli bóg da to 23k/25k max i dopiero wtedy dump jak już wszyscy uwierzą w ...
źródło: comment_1673800992AFLnY5nVPTMnYYr41YTaX6.jpg
  • 9
@laporte: z tego co ja wnioskuje z jego przemówień itp to on chce być takim volckerem ale bez popełniania błędu volckera który stopy ściął za szybko i inflacja wróciła. Więc to co piszesz jak najbardziej sie w tą wizje wpisuje
@Julass: Po pierwsze, zgodnie z tym wykresem we wcześniejszych przypadkach (z wyjątkiem 1969 i 1973) korekty następowały po pivocie, natomiast obecnie już w czasie podwyżek stóp mieliśmy 25-procentową korektę SP500 (styczeń-październik 2022). A po drugie, czemu nie zaznaczono pivotów z połowy i końcówki lat 80? Czyżby nie pasowało do narracji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Julass:

Nie wiem skąd ta narracja że pivot wyznacza dołek.


Typowy głuchy telefon inwestycyjny na Wykopie, ciekawi mnie czy ma innych forach też są takie teorie.
@Julass A po drugie, czemu nie zaznaczono pivotów z połowy i końcówki lat 80? Czyżby nie pasowało do narracji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Upomnienie_z_grzywnom: Jak zawsze w przypadku takich obrazków rokujących powtarzalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)