Wpis z mikrobloga

#rower #mtb rockrider st100 będzie dobry dla o wiele częściej miejskiego casualowca niż leśne wycieczki? bardzo mi się on podoba, bo jest pomarańczowo-czerwony (moje główne kryterium) XD no i w dobrej (chyba) cenie znalazłam używkę
  • 14
typowy miejski miałam kiedyś, fuj, nie lubię, dziękuje (a dodatkowo mi się nie podobają)


@lunaria: no ja na takim to też się zbyt pewnie nie czuję. Jeździłem trochę Riversidem 120 i do miasta jest ok. Tylko trzeba tak dobrać rozmiar, żeby nie jeździć w wyciągniętej pozycji. Półśrodkiem byłby taki Elops:
https://www.decathlon.pl/p/rower-miejski-dlugodystansowy-elops-500-niska-rama/_/R-p-305054?mc=8601841&c=Szary

rockrider st100 będzie dobry dla o wiele częściej miejskiego casualowca niż leśne wycieczki? bardzo mi się on podoba, bo jest
@Paczek_w_masle: elops jest bardzo ładny, ale już poza budżetem :< a co do rozmiarów to tak tak, patrzę tylko na takie co mają podany rozmiar i sprawdzam sobie na stronie decathlona jaki w danym modelu powinnam mieć.

Pamiętaj tylko, że jeśli to ma być rower typowo miejski, to bagażnik jest bardzo przydatny.

przez wywrotki załatwiłam dwa koszyki w przeciągu ostatnich lat, nie kupiłam nowego i jeździłam z siatami przewieszonymi na kierownicy
a co do rozmiarów to tak tak, patrzę tylko na takie co mają podany rozmiar i sprawdzam sobie na stronie decathlona jaki w danym modelu powinnam mieć


@lunaria: też patrzyłem i kupiłem za duży xD Jak jesteś na granicy rozmiarów albo bardzo blisko, to prawdopodobnie chcesz mniejszy
Co masz na myśli mówiąc dziurawej?


@mlynek89: Wszystko. Dziurawe są ścieżki tam gdzie są, dziurawa jest sieć ścieżek bo w większości miejsc ich po prostu nie ma, dziurawe są nawet często drogi dla samochodów i chodniki w miejscach gdzie jest się do jazdy po nich zmuszonym.

tu gdzie mieszkam ścieżki są równe jak stół


@mlynek89: To gratuluję mieszkania w polsce A+++, w reszcie kraju do miasta najlepiej sprawdza się najprostszy