Wpis z mikrobloga

Siema, jadam taki makaron picrel i zacząłem się zastanawiać o co chodzi bo.. ma 2x mniej kalorii niz inne xD jest to „makaron razowy z semoliny z pszenicy durum” ale jak patrzyłem inne makarony jakby z takim samym składem to maja 340-360kcal a ten 170 - w googlu makaron z semoliny durum tez ma 350. Ktoś wytłumaczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Smakuje jak normalny i w ogóle wszystko z nim Ok ale zastanawiam się z tymi kcal
#mikrokoksy #dieta
Pobierz Boroborro - Siema, jadam taki makaron picrel i zacząłem się zastanawiać o co chodzi b...
źródło: comment_1673774602xCTOlMVbe5P0ZDJZ6EibEq.jpg
  • 23
@AVOIDME: w sumie nie przyszło mi to do głowy.

Inna sprawa, że to wprowadza pewien bałagan przy appkach, bo takie Fitatu nie ma rozgraniczenia czy to kaloryczność gotowego produktu czy zawartości opakowania. A na makaronach, ryżu czy zupkach chińskich spotkałem się już kilka razy z czymś takim.
@Boroborro: Nie martw się, też to kiedyś #!$%@?łem na redukcji. Byłem szczęśliwy, bo chodziłem najedzony jak świnia, a kcal się zgadzały... Po kilku tygodnaich ogarnąłem, że coś jest nie tak.

Zaznaczę jeszcze, że ja już się nie bawie w jakieś dokładne liczenie. Ryż/Makaron itp. zawsze liczę jako 350kcal/100g, kurczak 100kcal/100g itd.

Jeżeli 10 kcal z danego produktu ma mi #!$%@?ć dietę, to była to zła dieta.