Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BoroPrimorac: Tusk tak, a PiSiory oczywiście świeci i nigdy niczego złego nie zrobili i żadnej kasy nie #!$%@?? Co nie? Oni nie powinni siedzieć? Prawda?
@BoroPrimorac: Faktyczne zła umowa gazowa gdzie PL straciła około 6mld złotych na zakupie gazu. Jak PIS ją zerwał i zaczęły się zawirowania na rynku gazu od 2020 roku to PL w kilka miesięcy odzyskała by te 6mld i dodatkowo cały 2021 rok byśmy byli do przodu kilkanaście mld.

PIS zawsze miał łeb do interesów xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
zaczęły się zawirowania na rynku gazu od 2020 roku to PL w kilka miesięcy odzyskała by te 6mld


@Gamila_Ossadellud: no jak się doczyta to ta umowa była dość sensownie sformułowana - uzależniała cenę gazu od średniej ceny różnych surowców energetycznych. W sytuacji gdy akurat gaz jest tani w Europie płaci się drożej ale na dłuższą metę daje bezpieczeństwo przed problemami na rynku gazu czy manipulacjami Gazpromu.

To co zrobił pis można
@KotBojowy: ja mam ogromne obawy. Wczoraj przyszła teściowa, która raczej nic nie mówiła nigdy o polityce powiedziała (jest od kilku lat na emeryturze): "Jak wygra Tusk to nam zabiorą, a słyszałam, że będzie 4-dniowy dzień pracy".

Odpowiedziałem tylko, że jak wygra PiS to zabiorą wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BoroPrimorac: Dobra ale teraz robimy 'sprawdzam'. Pokaż mi punkt z Kodeksu Karnego o którym mowa(10 lat za co on tam mial zrobic) i dowód z jakiegoś rzetelnego źródła (nie TVPiSowskie media), że Tusk mógł dokonać takiego czynu?