Wpis z mikrobloga

@BoroPrimorac

W przypadku Glapy rudy „demokrata” grozi wyrzuceniem go siłą ze stanowiska wbrew przepisom prawa


Nie kłam, nigdzie nie napisał, że wyrzuci go siłą i wbrew przepisom prawa. Robicie #!$%@?ę z logiki, bo Tusk cały czas twierdzi, że Glapa został wybrany nielegalnie, czyli to Glapa teraz siedzi na swoim stanowisku wbrew przepisom prawa.
@KotBojowy Przecież tak jak wykopków piecze PiS to już zdarzyli wykupić cała maść na ból dupy. Najbardziej bawi mnie to, że czekacie na powrót Rudego króla, który jest zwykłym oszustem i złodziejem. No, ale większość tutejszych tubylców nie pamięta jego rządów, bo srali wtedy w pieluchy.
@BoroPrimorac: od lat w więzieniu powinien gnić prokurator z czasów PRL ale PiSowi się pomyliło i uczyniło go sędzia trybunału konstytucyjnego, w Polsce, w kraju z taką historia, komunistyczny kat sędzia konstytucyjnym.
I ty śmiesz mi mówić o powinnościach?
Zwykłej godności człowieka nie masz tak jak politycy PiS.
W przypadku Glapy rudy „demokrata” grozi wyrzuceniem go siłą ze stanowiska wbrew przepisom prawa


@BoroPrimorac: I zajebiście, przy okazji powinien przepchnąć coś o lustracji pisowskich trolli żeby można było to całe barachło wyłapać w siatkę i skazać za działanie na szkodę ojczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)