Wpis z mikrobloga

Planuję wymienić kąkuter, bo mój gamingowy komputer był gamingowy ale 4-5 lat temu xD
Owszem, nadal wiele gierek odpala na wysokich-średniowysokich i jeszcze by pociągnął rok czy nawet dwa... A te mniej wymagające gierki to nawet na ultra odpalę, ale no jak wchodzą jakieś perełki graficzne typu raytracingi czy inne włosy od Nvidii to się dławi.
A obecny sprzedam jakiemuś mniej wymagającemu graczowi, albo komuś kto potrzebuje komputera do biura

Stąd też moje pytania:
- Czy na PurePC nadal można złożyć okej zestawy? Czy są lepsze strony do tego
https://www.purepc.pl/artykuly/zestawy-komputerowe

- AMD vs Intel? Czy po prostu to pytanie typu: "który kolor ci bardziej odpowiada"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Czy może poczekać jeszcze z kilka miesięcy - pół roku i dopiero wymieniać? Coś wychodzi w ciągu najbliższego czasu co może obniżyć cenę podzespołów? Czy póki co bieda i jest normalna/najlepsza pora na wymianę komputera? Kryptowaluciarze już tak nie podbijają cen w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś o mnie:
- umiem składać komputery, ale jestem już za stary, żeby się samemu w to bawić i modlić się żeby zadziałało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak gdzieś można dopłacić 100-300 złotych za złożenie to z chęcią wezmę

#komputery #pc #pcbuild #komputer
Pobierz niochland - Planuję wymienić kąkuter, bo mój gamingowy komputer był gamingowy ale 4-5...
źródło: comment_16737154299QPIVS06kAcLIznr0WXznM.jpg
  • 4
@niochland: Zestawy z pure są w miarę ok, można się przyczepić do zasilaczy. Tylko obecne zestawy wyszły tuż przed premierą nowych inteli i geforce’a. Bazują na ofercie owocowego sklepu. Intel nieco lepszy ale znowu ma problemy z mocowaniem chłodzenia - #majk3lskladapcty - ładnie opisane. Sam Mirek tym się zajmuje i zebrał kilka pochwał.