Wpis z mikrobloga

Czołem!Bardzo nie lubię pisać takich rzeczy ani prosić o pomoc ale pies mojej mamy berneńczyk niespełna 4 letnia sunia doznała poważnego urazu i walczymy o to by ponownie mogła stanąć na nogi [https://zrzutka.pl/s8w75b] im szybciej uda się uzbierać kwotę tym lepiej dlatego tez na sprzedaż wystawiam Pada do ps5 w stanie idealnym z opakowaniem za 200zl oraz losowanie dla każdej osoby która wpłaci chociaż 2zl i wyślę mi potwierdzenie zrobimy losowanie na żywo o coś do kwoty również 200 zł.(niekoniecznie gry ale jak ktoś chce to tez taki zakup sfinalizuje i udostępnię w nowym poście dowód zakupu i wysyłki),moja mama aktualnie walczy z nowotworem jest osoba zamknięta w sobie i nie powiedziała mi wcześniej o tym ze każdego dnia trzeba dźwigać i opiekować się psem przez co przesunęła operacje a jak wiadomo w tych sprawach czas gra olbrzymia role…liczę w moc wykopu albo przynajmniej w moc osoby która chciałaby zakupić pada(możliwość odbioru osobistego w Warszawie bądź wysyłki).
#zrzutka #pies #zwierzaczki #playstation #gry #rozdajo
aragohorny - Czołem!Bardzo nie lubię pisać takich rzeczy ani prosić o pomoc ale pies ...

źródło: comment_1673712392VAjBD1ieoFJSfR9favKYMi.jpg

Pobierz
  • 13
@robertx: Uwielbiam takie komentarze niezwiązane z tematem szczególnie gdy dotyczy to zdrowia natomiast sugerowanie handlu lekami jest słabe troszkę :) każdy przez jakieś piekło przechodził i bierze brał tego typu psychotropy a to ze chciał się wymienić doświadczeniami z innymi to juz inna kwestia za każdy człowiekiem kryje się jakaś historia wiec nie warto oceniać powierzchownie co nie zmienia faktu ze uśmiechnąłem się bo wiedziałem ze ktoś o tym wspomni prędzej
by ponownie mogła stanąć na nogi [https://zrzutka.pl/s8w75b] im szybciej uda się uzbierać kwotę tym lepiej dlatego tez na sprzedaż wystawiam Pada do ps5 w stanie idealnym z opakowaniem za 200zl oraz losowanie dla każdej osoby która wpłaci chociaż 2zl i wyślę mi potwierdzenie zrobimy losowanie na żywo o coś do kwoty również 200 zł.(niekoniecznie gry ale jak ktoś chce to tez taki zakup sfinalizuje i udostępnię w nowym poście dowód