Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam od wczoraj ten hejt na Rafonixa, i po raz kolejny wykopki pokazują swoją skrajną głupotę i brak wiedzy.
Dla jasności sprawy, nie jestem za nikim. Dla mnie Rafonix i Magical są siebie warci. To czy Rafonix coś ugra w sądzie to dla mnie też jest mocną wątpliwe, ale jego sprawa.

Istotne tutaj jest co innego.
W dorosłym życiu (o czym wykopki nie wiedzą) za odrażanie drugiej osoby można być pociągniętym do odpowiedzialności. Także jak ma to miejsce podczas pijackiej libacji transmitowanej w internecie. Osoba która czuje się skrzywdzona ma prawo iść do sądu, ma prawo założyć sprawę zarówno cywilną jak i karną jednocześnie. Cywilną najczęściej zawiesza się do czasu rozstrzygnięcia sprawy karnej, niemniej za karną można wyłapać nawet odsiadkę, a w cywilnej potem solidne odszkodowanie.

To że ktoś korzysta ze swoich praw nie ma nic wspólnego z donosicielstwem czy konfidentem. To są niezbywalne prawa każdego człowieka. Nawet takiego Rafonixa, które prywatnie też nie lubię.
Tylko że głupie wykopki tego nie wiedzą i rzucają obelgami. Douczcie się tumany jedne a potem innych hejtujcie.
#danielmagical
  • 23
@Frozen100: Masz rację, ale gdyby rafon nie odpowiadał tym samym na magicala, skoro odpowiadał, czyli robił to co on, a później poszedł donieść na niego no to wyczerpuje definicję 60.
@Frozen100: zanim zaczniesz sie popisywać wiedzą prawniczą, to wiedz, że żeby kogoś skazać odrażanie czy grożenie, to musi wystąpić u tej osoby poczucie zagrożenia. Czy rafon jest w strachu? Raczej nie, więc sąd wyśmieje rafona. A rafon to też parówa, bo obsrał się osranej menelicy czy tucznika
@Frozen100: Rafonix jest w przegranej sytuacji. Wyrok za Kuracyję + grożenie śmiercią Magicalowi czy też Mrugale. Przecież tyle shotów co jest, to jak dojdzie do sprawy, to tutaj wyrok może się całkowicie odwrócić. Do tego wjedzie MOPS bo stary patus i nie wiadomo co może wywinąć z bombelkiem. Się okaże, że wykorzystuje od małego dzieciaka do internetowego żebrania na felgi, kolejny przypał. xD
@mozis: dokładnie xd po 1 jaki hejt? ludzie go tylko opisuja że jest konfidentem i to prawda, a po 2 gość podał do sądu jakąs starszą babke ktora w dodatku od wielu lat pije i nawet na rachunki nie ma i za to jest wyzywany od konfidentów a nie żaden hejt
@Frozen100: Myślę że to efekt uboczny tego iż wielki Krasula zbudował swoją pozycje poprzez mówienie że jest sztywny i łamie ludzi oraz nienawidzi policji, no jak widać szybko się percepcja zmieniła. No ale co w tym dziwnego skoro kasy już coraz mniej a kaszojada trzeba wykarmić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frozen100: nie zwalnia, tylko że ten alkoholik w starszym wieku dostał pozew za to ze powiedział "lachmyto, gnoju" a rafon konfiden kreował sie na takiego prawilniaka latami, czaisz absurd czy nie?
@szdunek: rafon od prawie 2 lat ma totalnie wylane na grubego. To gruby po nim jechał w momencie gdy rafon nawet nie reagował na niego, więc wiesz tego tegez... Gruby po nim jechał dzień w dzień do momentu pójścia do pierdla. Nie chce patrzeć jeszcze w dalszą przeszłość, bo tan też tematem przewodnim była obraza jego, kingi itd. Gdzie rafon rzadko co reagował, a jak już to gruby się bał wyjść
@notakk: A teraz założył im sprawę (nie wiem czy cywilną czy karną).
Jak karną to mogś za takie coś wyłapać wyrok na prace społeczne. Prace społeczne których nie będą robili więc zostanie im to wymienione na kolejną odsiadkę.
@Frozen100: wykopki są gupie a ty wszystko już rozkminiles geniuszu? caly czasz pitolisz że go nie lubisz ale go bronisz... przyznaj sie lepiej że rudu jesteś i konfitura
@Frozen100: No jak nie ma żadnego znaczenia? przecież chłop dzięki temu stał się sławny chyba nie rozumiesz o co mi oraz innym dokładnie chodzi. Owszem ma takie prawo i do tego dochodzi przez co jest nazywany tak jak powinien czyli Konfidentem. Ponadto sa szoty sprzed roku gdzie płakał jak dostawał pozwy za nieodpowiednią jazdę xD No nie wiem co mam tutaj dalej ci napisac zebys ogarnal o co chodzi wiekszosci w