Wpis z mikrobloga

Te metkaty, alkohol potem klefedron wraz z brakiem snu mnie nieźle odkleil, jeszcze potem acodin i galke muszkatalowa bralem, psychoza i derealizacja mnie dopadly, jakas mania przesladowcza itd, wypisywalem takie bzdury tu na wykopie, że niepojęte, doszedlem do siebie, robie przerwe od stimow i halucynogenow, piwko, benzo, jakieś słabe ziólka only i nic wiecej przez miesiac chyba bedzie zeby sie zregenerowac i zrelaksowany chodzic, teraz wleciał ostatni metkat niedawno i zaczynamy detoxik
#narkotykizawszespoko #bojowkamedycznegoklefedronu
  • 16
@DiatlowPies to dziala jak thc, z ta roznica ze galka ekonomicxniej wychodzi, bo faza trwa dobe i mocniej wali w leb xD @Koci_pyszczek Normalne, stymulanty(metkatylon i krysztal 4cmc), acodin to dysocjant jak. Np ketamina, a gałka to thc dla ubogich, co w nich #!$%@?? Wiele osob je zazywa i mają całkiem przyjemne efekty
@DiatlowPies gałke biore czesto i lubie, dla mnie to thc ale mocniejsze i bardziej przystępne cenowo i dajace dluzsza faze, jak bym mial kasy wiecej to bym thc palil raczej ale ja duzo potrzebuje wypalic bez tolerki nawet, wiecej niz ktos inny też bez tolerki, i krotko bardzo na mnie dziala, wiec nie mam kasy zeby az tyle kupic.
@DiatlowPies mielona w ogole nie dziala, tylko cale orzechy uzywam, scieram na tarce, 6 na taką calkiem spoko faze, mocna ale jeszcze się w miare ogarnia, 8 orzechów na #!$%@? z kosmosu i tyle imo najlepiej tyle, z 12h minimum masz stan jak byś z 7 wiader jebnął ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie musze mowic ze wtedy nic nie ogarniasz i nie zrobisz czasem nawet prostych czynności, ostre
@DiatlowPies a na nastepny dzien wstane, mnie to trzyma maksymalnie 24h, a mocno to krocej nawet, napewno to jest. Mit, że galka trzyma z 3 dni, nawet ogromna dawka trzyma zawsze poniżej dobe, potem jedynie lekkie afterglow, poprawiony nastrój, leciutkie otępienie, relaks, nie mierzylem ale moze byc troche puls i cisnienie spokojniejsze, powiedzialbym ze dzieki temu afterglow ma potencjal antydepresyjny
@Theobromine zjadlem 60 g mielonej i nic nie czulem, nie była przeterminowana jeszcze, ale no tez nie była swieza mozna powiedziec, wiec mogla juz zwietrzec
A orzechy zawsze klepią i to aż za dobrze, mocniej od edibles czy walenia wiader nawet
@daktylekN: ja mieloną zwykle jem od razu po otwarciu, orzechy jadłam kilkuletnie i działały. Ogólnie co do gałki to też lubię, nawet małe dawki typu 3g mnie fajnie robią. Akurat żeby się zrelaksować ( ͡° ͜ʖ ͡°)