Wpis z mikrobloga

@nalzok: powiem ci w tajemnicy że taniec nie musi oznaczać nic więcej niż taniec :) cieszę się że pomogłem

Swoją drogą co myślałem po tańczeniu? Rozmawiałeś i umawialiscie się że pójdziecie do ciebie czy coś?
@nalzok: Typowe dla pokoleń milenialsów- żona lubi tańczyć, a mąż nie lubi to idzie na poszukać dobrze tańczącego partnera- #!$%@?, że zmarnowała Ci czas. Trzeba było po 3 tańcu zacząć schodzić łapskami bliżej miejsc intymnych.
@nalzok: @Anaxa: @Kambiodolor2137: macales ja po dupie a ona ocierał się piersiami o ciebie w jakiś bardziej wyzywający sposób że pomyślałeś że chodzi o coś więcej?

Taniec jak najbardziej może oznaczac coś więcej, zależy jak się go wykonuje, a skoro lol nocy ja przetańczyl to pewnie coś ja do niej ciągnęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nalzok: To już nie można iść potańczyć? Ja też bez różowej jak bylem na wixie to tańczyłem z jakąś laska co z tego? To tylko taniec typie xD a nie zaproszenie do łóżka
laska skoczyła sobie potańczyć, wyszła sie pobawić a nie szukać faceta. Taniec nie jest niczym złym.


@Anaxa: ile znasz kobiet, które tańczą w domu? Bo ja np. lubię sobie pojeździć na rowerze, ale nie muszę iść w tym celu do klubu kolarza.

Możemy się zgodzić, że to nic złego, ale nie udawajmy, że jej wcale się nie zrobiło miło, że jest już dawno po ślubie a tu młody facet chciał od
@nalzok: To jeszcze #!$%@?, ja z 1 tanczylem pol nocy, pozniej zabralem ja moto na chate, #!$%@? sie drugie pol nocy a jak chcialem zapytac jak sie nazywa i czy da mi numer to pokazala obraczke.

No nic, chciala sie tylko zabawic, jej stary nie lubi tanczyc i slabo sie rucha, wiec wykorzystala mnie. To nic wiecej nie znaczy.

Pozdro Mirek nie przejmuj sie Karyna.
@ForestTurtles: zależy gdzie z nią tańczył czy na takiej typowej sali techno czy na czymś bardziej w stylu takiej potańcówki tzn sala gdzie puszczają raczej rytmy do takiego tańca w parach.
Bo taki typowy taniec w parze jak np na weselu ma niewiele wspólnego z jakimkolwiek napięciem seksualnym xD
Po prostu kobieta była z koleżankami i sobie zapoznała opa bo widocznie uznała go za sympatycznego. A i dla niej wygodniej bo
@AdamKarolczak02137: może tak a może nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w sumie jestem nawet ciekaw jak OP to przedstawi.

A co do tańców na weselu to różne są mówię ci ( ͡° ͜ʖ ͡°) to też zależy od partnerów, jak laska chce być obmacans to no sorry ale taniec jest idealnym pretekstem
@Prof_Memologii moim skromnym zdaniem, żadna osoba szczęśliwa w swoim związku i szanująca partnera nie powinna chodzić na imprezy w celu poznawania obcych ludzi i tanczenia z nimi. Ok wyjście z pracy jakieś raz na rok, ok wyjście i zabawa ze znajomymi i koleżankami, ale poza tym to jest po prostu podejrzane. Wiadomo, alko muza, jak się zdarzy tak coś takiego i nie dojdzie to czegoś więcej to nie ma tragedii, ale żeby
@zasadzka01: czyli jak rozumiemy partnerzy mają się trzymać nawzajem na smyczy i być jak papuszki nierozłączki bo jak nie daj boże poznasz kogoś nowego lub potańczysz z nim na weselu jesteś zdrajcą?