Wpis z mikrobloga

@Kosopietek: Każdy odbiera coś na swój sposób.. wcześniej zapierał się rękami i nogami że nigdy się nie pozbędzie, teraz myśl, że może oddać ją na złom jawi się w jego głowie, więc jest zmiana.
@mac4333: No aż tak daleko bym nie poszedł... wazzup to prosty człowiek nawet bardzo.. i oczywiście hajs, ściemy/zachowywanie pozorów jest, ale ma jakieś zasady i autentyczność jako osoba.
min dobrze to widać na strimach jak #!$%@? gada. Straszne poglądy ma min polityczne o świecie, ale wynikają z jego prostoty. No i ma jakąś pokorę ogólnie, szacunek do innych.
Cringowa to jest jego żona i córka.. jak kiedyś coś wrzuciły do sieci
@mac4333: koleś na jednym streamie zbiera ładne pare koła złotówek, jest ustawiony do końca życia tak samo jak jego dzieci a mimo wszystko palma mu nie #!$%@?ła, drutuje po królewsku i cieszy się jak mu ktoś silikon przyśle i do tego dziękuje na filmach za te pierdoły co mu ludzie wysyłają. Fakt, ostatnio spadł mu "poziom" ale szykuje się uturbianie gruza xD mam nadzieję że się nie podda i #!$%@? to
@r5678: Widziałem ten sam odcinek z żoną i córką. Youtube go promowało, dlatego nam się wyświetlił, tak to bym nawet nie wiedział, że mają kanał. Pomyślałem, że Wazzup taki spoko koleś a one takie odpychające babsztyle czerpiące z niego.
Poziom kanału spadł w ostatnich miesiącach, bo się autor trochę wypalił, np. prawie dwa odcinki tylko waży wnętrzności auta. Pomimo tego nadal fajnie się ogląda. Za to wchodząc na jego transmisje na
@r5678: o kurde gruba akcja z tym typem od donejtow i w sumie nie pomyślałem nigdy o takim scenariuszu... To w sumie mega przykre. Jesli chodzi o jego strimy to sa straszne, jak on za dwa ziko ten glos zmienia i ludzi pozdrawia, trochę jak malpa w cyrku tylko malpa ma jakis szacunek do siebie, ale filmy a zwłaszcza ACO, ogladamy z dziewczyną z przyjemnością
@chcieli_mnie_oszukac: Przestałem go oglądać jakiś czas temu, ale przynajmniej ja odniosłem wrażenie, że jeżeli się wypowiadał to jakby w zgodzie z linią partii rządzącej.

@r5678: Mi fajnie się go oglądało jak robił te swoje "naprawy" czysto byle jak, przyciemnianie szyb, w E60 w jakimś odcinku chyba przewód od akumulatora coś tam nie chciał iść jak powinien, w sensie wystawał, to po prostu młotkiem w bagażniku napieprzając wgiął blachę i miejsce
@siedze_w_robocopie Jego może hajs nie zmienił, ale na pewno zmienił jego życie i kanał ( ͡º ͜ʖ͡º) wcześniej to rzeczywiście robił konieczne druciarstwo i czasami jakieś malowanie dla zabawy albo wieś tuning, a finansowo fajny dodatek do pensji, bo pewnie miał z tego jakieś 2-3k z wyświetleń i jakieś oleje wysyłane od firm. Z wzrostem wyświetleń przyszły zobowiązania, pewnie musi zrobić X lokowań na miesiąc i stąd