Wpis z mikrobloga

@Jestem_dickem: Szkoda że przestał nagrywać odcinki ACO u Stasia.
Lubie je oglądać bo są dla mnie nostalgiczne,przypominają mi Świętą wojnę albo Graczyków jak się oglądało w dzieciństwie.W sumie to tylko to lubię z jego kanału.
z ciekawosci jakie ma poglady polityczne? Jego streamow nie jestem w stanie ogladac


@chcieli_mnie_oszukac: Ja z reguły jak mi się nudzi wchodzę pod koniec strema jak jakiekolwiek tematy się pojawią.
Ogólnie mocno ciśnie po Uni i uważa że w Polsce jest teraz tak dobrze jak nie było nigdy.
@Huntley: @paniczhrabi: @Kosopietek: @zyxgl: @Pijekawesobie: @PawelW124: @klotz: @IIIlIII: @Varumax: @siedze_w_robocopie: @Kejran:

Wy lepiej powiedzcie czy on serio proces honowania nazywa homogenizowaniem. Ja rozumiem raz, dwa, trzy, pięć razy dla beki "homogenizować cylyndry" ale co sobie oglądam jego wyczyny to on tak mówi za każdym razem i zaczynam wierzyć, że on nie zna słowa honowanie lub myśli, że to homogenizowanie to jest
Bardzo brakuje pociągnięcia tematu e65 co do której były bardzo dalekosiężne plany. Niestety filmy najpierw z seicento a potem z drutkartem stawały się coraz nudniejsze i bezpłciowe. Może jednak wróci do turbo w e39 albo tych nieszczęsnych panewek w e65.
@r5678 nie zgodzę się. Oglądałem jednego strims gdzie mówił o tym że jak można rezygnować z kasy z UE u że on tego nie rozumie i że są.#!$%@?. myślę że on nie jest typowym pisowcem choć pewnie na nich głosował w ostatnich wyborach