Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Ale rużowe to som suki ( ͡° ʖ̯ ͡°) u mnie w pracy jest chłop. Opowiedział mi dziś historię życia. Był se z ruzowom 30 lat i teraz rozwód. Mówił że wszystko było ok. Przez całe małżeństwo kobieta cud. Zanim go zostawiła namówiła to by wzieli razem kredyt na mieszkanie. Ona gownopraca a on z 6k zarabiał. No i po pół roku odeszła. Efekt rozwodu: podział majątku. Ona dostała jego rodzinny dom pod Warszawą. On dostał mieszkanie z kredytem. Dodatkowo ona w sądzie zawnioskowała żeby jego mieszkanie było zabezpieczeniem alimentów. Finalnie nie stać go na raty, nie może sprzedać mieszkania i zaczął chlac. Będzie magik jak nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) bycie #przegryw to czasem #wygryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn
  • 36
  • Odpowiedz
@heniek_8:

Kiedyś widziałem historię o bezpańskim labradorze, który zaatakował ucznia po jego wyjściu z autobusu szkolnego na początku lipca.

Historia absurdalna, bo ani labradory nie atakują ludzi, ani autobusy szkolne nie jeżdżą w lipcu. Pomimo tego przeciwnicy psów i tak łykali baita po same kule. Tutaj analogicznie z przegrywami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChwilowaPomaranczka: o historia mojego sąsiada, tylko on wziął kredyt i wybudował dom w którym ona teraz mieszka xD
Ona teraz nawet nie pracuje, chyba z alimentów się utrzymuje mi się wydaje
  • Odpowiedz