Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie dziś z pracy bo kogoś tam upomniałem że nie robi swoich obowiązków jak należy,typ cierpi na "anxiety" i dostał ataku paniki wybiegając z płaczem...25 lat na karku a ludzie płaczą że im się powie prawdę w twarz
Nie żale się tylko litościwe usmiecham. Jak żyje nigdy nie straciłem pracy i generalnie śmiać mi się chcę jakie standardy panują w UK. Dobrze że nie było to chociaż za misgendering
#uk
  • 83
@chef_r2r Koleżanka manageruje w Aldim i mówiła że ze względu na braki ludzi nie można już załodze zwracać uwagi, odgórnie też przyszedł nakaz że nie liczą już kasy na koniec dnia. Takie czasy w nareszcie niepodległej od UE Brytanii.
@chef_r2r: wydaje mi się, że jesteś długo w uk. Jak jeszcze nie ogarniasz jak tu rzeczy działają, to Ty masz problem, a nie oni.
ps. życzę Ci żebyś nigdy nie miał paniki, ani deprechy ani żadnych innych podobnych problemów. A jeśli uważasz, że zostałeś niesprawiedliwie zwolniony, to zakładaj im sprawę o unfair dismissal i masz wygranko i jeszcze odszkodowanie. Dalej.
@Budo: depresję przeszedłem,rozumiem i staram się postawić w typa sytuacji ale wciąż nie widzę dlaczego mnie zwolniono....po sądach nie będę się ganiać bo po co,za tydzień mam następna pracę bez stresu o jakieś sprawy.
Do reszty tylko napiszę że jakbym się obawiał opini to bym nie pisał.
@chef_r2r: w takim razie sam przyznajesz się do tego, że #!$%@?łeś. Powiem Ci coś. Z Twojego pierwszego posta wcale nie wynika, że starasz się postawić w czyjejś sytuacji. "Mówienie komuś prawdy w twarz" może tak tylko wyglądać z Twojej strony. Miałem anxiety i mocną traumę po kimś, kto "tylko mówił mi prawdę". Leczenie zajęło lata i wymagało leków. Pamiętaj, że prawda bez empatii to okrucieństwo.
@Budo: kolego,nie stawiaj akcji w moje ręce po przegran gdzie pisze jasno że mam to w dupie.po drugie osobę przez którą straciłem pracę sam trenowałem, gościłem w swoim domu na drinki itp....
Prawda bez empatii to okrucieństwo? Mam inne zdanie,wydaje mi się że prawda to najlepsze lekarstwo na wszystko.
Mój pierwszy post mówi że nie żale się, naprawdę uważasz że potrzebuje podrapania po plecach że mam rację? Pisze jak jest,w dupę mam krytykę,dziele się dniem