Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie dziś z pracy bo kogoś tam upomniałem że nie robi swoich obowiązków jak należy,typ cierpi na "anxiety" i dostał ataku paniki wybiegając z płaczem...25 lat na karku a ludzie płaczą że im się powie prawdę w twarz
Nie żale się tylko litościwe usmiecham. Jak żyje nigdy nie straciłem pracy i generalnie śmiać mi się chcę jakie standardy panują w UK. Dobrze że nie było to chociaż za misgendering
#uk
  • 83
@toma27: wiem jak Soho płaci i jest to wyjątkowe na rynku,znam firmę dobrze oraz twojego executive ale ta kasa jest z profitów za membership a nie zysków restauracji bo jedzenie jest raczej bardzo przeciętne. Pójdziesz robić fine dining gdzie jest jakiś skill wymagany to ci zapłacą połowę tego co masz a salary masz wciąż 27k bo tronc to część service jest i nikt ci netto nie podaje stawek tutaj.
@chef_r2r: Nie jest. Soho placilo srednio. Jest wiele knajp Gdzie wiecej spokojnie wyciagniesz. Annabel’s, four seasons, Dorchester, claridges I jeszcze przychodzi mi do glowy min 10miejsc ktore placa wiecej niz Soho, a jest to bardzo czesto fine dinning. Swooja droga fine dinning jest passé od 2020