Wpis z mikrobloga

p0lka daje dupy za pieniądze
p0lki: you go girl, sex praca to też praca, jej ciało jej wybór!
Polak idzie na divy
p0lki: fuuu jaki obrzydliwy przegryw, żeby płacić za seks? Przecież wystarczy pójść do klubu i poderwać dziewczynę!
#przegryw #p0lka #divyzwykopem
BiuroInterwencjiObywatelskiej - p0lka daje dupy za pieniądze
p0lki: you go girl, sex ...

źródło: comment_1673630068JpMxtuJgwgg16coYDQiJit.jpg

Pobierz
  • 19
@mmmmmmmmmmmmmm: co ty #!$%@? ? nie porównuj dawania dupy do zabójstwa xd Moim zdaniem żadna normalna nie będzie się chwaliła tym, że się #!$%@? i nie jest to na pewno droga zasługująca na aprobatę ale z drugiej strony póki nikt nikomu nie szkodzi to nie ma w tym nic złego.
@hipokryzjawkutos: A czy ja skomlę ? Napisałem swoją subiektywną opinię na ten temat i tyle. Więc zamknij mordę i #!$%@? na drzewo, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. #!$%@? jakby twoja córka/ jakby twój syn coś tam xddd Dodatkowo wypowiedziałem się na temat porównywania tego do zabójstwa i z perspektywy osoby trzeciej a nie jakiegoś #!$%@? ojca czy matki, więc najpierw przeczytaj dokładnie i zrozum a później pisz te wysrywy.
"Praca jak każda inna" Jeśli wprowadzą kartę stałego klienta ze zniżkami albo opcje 10raz gratis to nie mam nic przeciwko, sam zacznę korzystać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DzikiWonsz221: Typ z avatarem z bajek anime wyzywa mnie od inceli xd Chłopczyku, dla twojej wiadomości ( bo nie ma czym się chwalić) ja korzystam regularnie z płatnych usług seksualnych. Czyli wg ciebie to normalne, że jakaś kobieta przyznaję się do prostytucji ? xd gdzie z autopsji wiem, że duża część div dba o swoją dyskrecję i nikomu postronnemu się tym nie chwali xd Odstaw te tabletki i nie #!$%@? głupot
@DzikiWonsz221: Wątek jest o divach a nie o zwykłych laskach. Napisałem ''#!$%@?'' w kontekście płatnych usług seksualnych. No właśnie ty jesteś incelkiem-przegrywkiem bo #!$%@?, że każda polka się #!$%@? na lewo i prawo, a tak nie jest xd Tak dla niej to sex/praca ale po #!$%@? się z tym obnosić ( i same divy to potwierdzą xd) - ty zakładam, że się chwalisz w mediach i mówisz każdemu z kim się
@Koscieey:

Napisałem ''#!$%@?'' w kontekście płatnych usług seksualnych.

A ja w kontekście dawania dupy komu popadnie i płatnych usług

No właśnie ty jesteś incelkiem-przegrywkiem bo #!$%@?, że każda polka się #!$%@? na lewo i prawo

Nie wiem gdzie napisałem każda ale wydaje mi się że to tylko twoje urojenia i projekcje pukają

Tak dla niej to sex/praca ale po #!$%@? się z tym obnosić

I znowu przygłupek nie potrafi nawet odróżnić
zaraz beda #!$%@? ze zabojstwo


@mmmmmmmmmmmmmm: Rozumiem oburzenie co niektórych, no ale #!$%@? xD Jak pisowiec co go oburza tolerowanie gejów bo się boi zaraz, że zaraz po tym pedofile zaczną dzieci na ulicach gwałcić xD
Dominująca w społeczeństwie negatywna opinia na temat prostytucji jest na tyle dobrze ugruntowana, że naprawdę nie trzeba takich fikołków #!$%@?ć.