Wpis z mikrobloga

Piątek trzynastego jednak pechowy...
Dzis dostałem odmowę przyłączenia gazu (poniżej uzasadnienie). Był ktoś w podobnej sytuacji? Bo nie wiem czy się kopać z koniem czy jednak szukać alternatywnego źródła czyli pompa/piec indykcyjny/ogrzewanie prądem z paneli czy może coś jeszcze innego? W domu będzie podłogówka a w garażu grzejnik tradycyjny. Do ogrzania 140m^2.


#budujzwykopem #budowadomu #budownictwo
pioterhiszpann - Piątek trzynastego jednak pechowy...
Dzis dostałem odmowę przyłącze...

źródło: comment_1673627872ogO4qUveEKsavYYaGPbFfG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Dzis dostałem odmowę przyłączenia gazu (poniżej uzasadnienie). Był ktoś w podobnej sytuacji? Bo nie wiem czy się kopać z koniem czy jednak szukać alternatywnego źródła czyli pompa/piec indykcyjny/ogrzewanie prądem z paneli czy może coś jeszcze innego?


@pioterhiszpann: pompa ciepła, wrzucaj i zapomnij. Piec indukcyjny czy ogrzewanie prądem bezpośrednio będzie super drogie. Za kilka lat sobie panele dorzucisz i będzie super.
  • Odpowiedz
Jakbym wiedział wczesniej to bym nie budował komina :P chociaż w planach mam kominek więc tak czy siak musiałby być.


@pioterhiszpann: no to już trudno. Zaślepisz komin i tyle, może jeszcze kiedyś go wykorzystasz.
  • Odpowiedz
@kubapolice:
Teraz to mogę liczyć tylko na krach i obniżki bo pompy tą mają ceny zawyżone :P

@ksiak:
No i chyba tak będzie trzeba zrobić.

@chodzacy_internet:
Bo miałem gaz w drodze a od skrzynki do domu miałbym 14m więc koszt podłączenia byłby znikomy. Nawet nie brałem pod uwagę odmowy bo w domach na tej samej ulicy ludzie mają normalnie gaz, ale trzeba przyznać, ze i kilka nowych domów się
  • Odpowiedz