Wpis z mikrobloga

@wglowiesiekrecisie akurat coś z tego może być, sensowni gracze jak na polską scenę.

Ja akurat staram się nie walić samymi negatywizmami, sami się przyczyniacie do polskiego piekiełka pisząc w ten toksyczny sposób. Cała społeczność CSa jest przeżarta toksyną przez takich smutasów jak koledzy wyżej.
@wglowiesiekrecisie: Hades to jest gość, który się odbił od ence. 9ine będzie drużyną pewnie dalej, która będzie trzymała się blisko top 30, ale do tier 1 nie wejdą.
@Hubertosik: Hades za szpero to duże wzmocnienie, ale i tak może być ciężko, aby coś sensownego osiągnąć. Zobaczymy, jak sobie poradzą za 3 dni z drużyną top 1 Polski.
@Hubertosik: Może i mogą, ale popatrz jakie mocne drużyny są poza top 30. Permitta, Monte, Apeks, Bluejays itd. mnóstwo jest dobrych drużyn poza top 30, a wszystkie tam nie wejdą.
@wglowiesiekrecisie: mi się podoba. Hades to awper skrojony do tieru2, będzie im dobrze służył. Rifle też dobrze wygląda tylko, żeby znowu nie powrzucali Kylara na najgorsze pozycje i role. Jedynie tutaj nie widzę mynia jako igla, ale no rozumiem, że wielu lepszych w Polsce nie ma, a na siuhego nie stać.

Jakby tak przeanalizować polskie superteamy po rozpadzie Vp to anonymo nie pykło ale było blisko w RMRach, wisła nie wyszła
@vasos: u nas brakuje drużyny typu mouz, gdzie kształtuje się talenty które później wysyła się świat. Następstwem tego byłoby łatwiej zrobić pl team mogący się bić z t1 w csa.
@reakwon: stawianie na młodzież to zwykle inicjatywa pojedynczych organizacji. W przeszłości chyba najlepiej zadziałało avez wypluwając Keia i Kylara i mimo wszystko ago z którego w świat poszli fiku, mhl, krasnal czy snatchie. Jakby się mnie ktoś zapytał to zawsze powiem, że u nas jest potencjał na granie o wielkie rzeczy. Nie brakuje u nas talentów, ale brakuje spokoju, stabilnych organizacji, mądrego otoczenia wokół graczy i profitów z grindowania gierki. Nie
@reakwon: w CIS świetnie zadziałało wszystko xD jeszcze z 7 lat temu Rosjanie nie byli potęgą. W regionie CIS rządziła Ukraina, a i podejrzewam Kazachowie mieli lepszy skład. Ruszył się coś wraz ze zwycięstwem Gambit. W tym mniej więcej czasie zaczęli im się pojawiać młodzi gracze. Największa społeczność w CSie musi mieć dobrych proplayerów. Szkoda, że 3-4 społeczność jaką jesteśmy my (raczej trzecia za brazolami, a przed amerykanami tak bym to
@vasos: @reakwon: Lub popatrzeć na Kosowo i ekipę BNE jak została stworzona. To są goście typowo wzięci z faceitów, tam nie było, ze no weźmiemy tego igla, co z tego, że ma tylko 3500 elo i słabo strzela, skoro dobrze prowadzi (xD). Tam wzięli gości mających po kilka tysięcy meczów, obecnie każdy z nich ma od 7000 do 10500, ponadto każdego z nich elo oscyluje na poziomie bliskim 5k. W
@Djuk94: mało też polaków grinduje te faceity. W FPLu bardzo dużo grywał rallen, morelz, innocent czy ostatnio krasnal i to im daje pewne profity. Z tego grona chyba tylko Mocek nie zyskał na tym poziomu, ale morelz czy krasnal fajnie się rozwinęli. Ja im nie każe grać xD ale jednak ciężko już będzie walczyć o duże rzeczy mając podejście jak późne Vp