Wpis z mikrobloga

@mial85: #!$%@? mać, a ty dalej swoje. Oczywiście Rosja która ma problem z Ukrainą rozpocznie wojnę z innym krajem który jest w NATO i gdzie stacjonują Amerykanie.
Oczywiście, że dla Rosjan jesteśmy aktualnie wrogiem numer jeden. Bo przyjęliśmy ich uchodźców i gdyby nie to, że przez nas kraj idą dostawy to wojna szybko by się skończyła. Oni muszą tłumaczyć przez swoim ludem, że coś się dzieje nie tak. Mają przedstawić fakty,
nie po to wklepują facetom zakaz wyjazdu i ściagają sprzęt żeby sobie postraszyć nie bądź naiwny


@mial85: Pomijając ogromne siły pancerne, jakie dotarły do Europy z USA i które rozlokowywane są na Litwie i w Polsce, to pamiętaj, że mamy własne siły pancerne, lotnictwo, oraz stacjonujące u nas od dawna jednostki szybkiego reagowania NATO z najnowocześniejszym technologicznie sprzętem. Atak na NATO byłby opłakany w skutkach dla Białorusi i Rosji, bo wówczas
@ciuplowski: co wy macie z tym rozwaleniem przez lotnictwo ja nie wiem, NATO nie ma gotowych sił na tyle dużo żeby od razu porazić całą armie to jest jakieś science fiction, zauważ jak rozległy teren i armie miała Ukraina, mamy ze 150k armii i ciężko jest nam ogarnąć 200k na głupie ćwiczenia o sprzęcie oddanym na Ukrainę nie wspomnę, armia Białorusi wsparta ruskimi jest dla nas realnym zagrożeniem a nawet jeśli
Dajcie sobie z nim spokój. On tak wraca z tym tematem od dobrych kilku miesięcy. Przez wiele czasu był cicho i nagle wrócił, ciagle gadając o tej Białorusi. Ciagle nie podoba mu się, że przekazujemy sprzęt Ukrainie.
@mial85: oczywiście, że byśmy byli poszkodowani jeśli Rosja wpadnie na taki głupi plan ale #!$%@? mać, ich to zaboli mocniej niż nas. Co by to dało? Serio się pytam? Co dałby Rosji nowy front jak z jednym już mają ciężko.
@rezydenttomek: wojna na Ukrainie też ich bardzo zabolała ale mimo to ją prowadzą i nie zamierzają przestać, skończ rozważać sprawę logicznie człowieku bo oni się logiki nie trzymają bo logicznie ich działania nie mają sensu, atak jest realny i może do niego dojść i wprost o tym mówią w rosji że do tego dojdzie
@mial85: Skąd nagle dwu milionowa armia?
Czytałem te doniesienia ale według nawet GRU to są domysły. Skąd sprzęt dla tych ludzi. I dalej? Co, będą otwierać kolejny front? Ryzykować, że będzie otwarta wojna NATO vs Rosja? Co im to ta? Teraz mogą serio jeszcze wymęczyć zwycięstwo z Kijowem a przy ataku na Polskę to może się wszystko stać włącznie z atakiem atomowym.
@rezydenttomek: ja czytałem doniesienia że ruskie planują mieć dwumilionową armie bo muszą mieć na wypadek zagrożenia włączenia się NATO w konflikt na Ukrainie, wojna z NATO z ich perspektywy jest i tak czymś pewnym i nieuniknionym bo oni nie odpuszczą Polski i krajów bałtyckich, da im to tyle że zniszczą nasz naród który tak bardzo nienawidzą plus staniemy się znów częścią rosyjskiej rodziny
@rezydenttomek: ministra innego kraju może zaatakować to nie przypadek że jak na Ukrainę przyjeżdża jakaś osobistość to nagle jest atak rakietowy w tym miejscu, w atak atomowy na USA i Francje nie wierzę ale atak konwencjonalny na Polskę i sprawdzenie NATO jest na stole
@mial85: Oczywiście tak będzie. NATO nas zdradzi itp.
Ty już nie miałeś wyjechać po świętach? Naprawdę co ci daje straszenie ludzi? Uruchamiasz się tylko wtedy kiedy coś na froncie jest nie pomyśli Ukrainy. Kiedy jest stabilnie to udzielasz się neutralnie i tylko tak na tym tagu.
@mial85:

jest na stole

A skąd to wiesz? Rozumiem, że masz dostęp do tajnych planów rosyjskich?
Mówiłem ci, że nie dam ci spokoju kiedy będziesz straszył ludzi bez sensu.
I jeśli tak się boisz to uciekaj.
@ciuplowski: co my tam mamy? Gówno mamy, większość oddaliśmy i czekamy na jakieś dostawy tak naprawdę do tego armią 150k to możemy się bronić ale przed gołą Białorusią, Białoruś dozbrojona ruskimi nas nie pokona ale jest w stanie nam zrobić z całego kraju wschodnią Ukrainę i to myślę zamierzają zrobić
@mial85: Czekaj co? Jak Białoruś nas nie pokonać ale zrobić z naszego kraju wschodnią Ukrainę? Atakując z jednego miejsca gdzie stacjonuje nasza armia i są sojusznicy. Gdzie latają samoloty i wszystko obserwują.