Wpis z mikrobloga

@mial85: Jak kacapki coś mówią to znaczy że będzie zupełnie odwrotnie. "nie zaatakujemy ukrainy" i zaatakowali, "użyjemy atomu" i nie użyli plus dostali zakaz od chińczyków, "nie będzie mobilizacji" i była, "ustanawiamy zawieszenie broni" i #!$%@? dalej, to tylko kilka przykładów. Albo jesteś wyjątkowo #!$%@?ącym ruskim trollem, albo te całe czytanie info z wojny zryło ci beret.
  • Odpowiedz
@mial85: Polska caly czas sie intensywnie angazuje. Wlasnie po to by zagrozenie ze strony Rosji minimalizowac. Znaczy by Ukriancy mogli zabijac ruskch zolnierzy jak najskuteczniej, w tym nasza bronia i amunicja :)
  • Odpowiedz
@mial85: Może i napisałeś ale kto by to czytał i brał na poważnie. Grasz na podstawowych emocjach strachu i obaw o przyszłość i konfabulujesz. Jeśli takie są twoje odczucia co do obecnej sytuacji to idź lepiej porozmawiaj z psychoterapeutą o swoich lękach bo pisanie głupot w internecie nie poprawi twojego zdrowia psychicznego.
  • Odpowiedz
@ciuplowski: doktryna NATO z tego co wiem mówi o tym żeby rozwalać transport i logistykę a nie rzucać całe lotnictwo po to żeby niszczyć armie to po pierwsze glupie bo atak jest nieprecyzyzjny nawet przy użyciu bardzo precyzyjnych rakiet po drugie straty w ludności cywilnej byłyby kolosalne z Suwałk to by krater w ziemi został co najwyżej
Siły szybkiego reagowania są ale wiara że zmiotą z planszy magicznie całą armie to
  • Odpowiedz
@mial85: szczerze? Ja już mam na ciebie #!$%@? bo widzę jak budujesz poczucie strachu. Sprawdziłem już z dwa razy twój cały profil. Naprawdę jak się boisz to jedź. Bo chyba lepiej być bezdomnym w bezpiecznym kraju niż przyjmować rakiety na głowę.
  • Odpowiedz
@Qbon1802: No właśnie widać że nie ogarniasz kacapów bo oni raz faktycznie mówią że coś zrobią a później tego nie robią żeby potem wprost powiedzieć że coś zrobią i to zrobić to jak poker musisz wyczuć ich czy tym razem blefują czy nie to nie jest takie proste że po prostu odwracasz ich wypowiedź i wiesz o co chodzi No nie
  • Odpowiedz
@Aster1981: No właśnie zbyt intensywnie trzeba pomagać ale nie wychodzić przed szereg jesteśmy zagrożeni więc nie można za bardzo trzeba balansować umiejętnie i rozmawiać z sojusznikami a nie że my przekazujemy niemieckie czołgi bez zgody Niemiec
  • Odpowiedz
Nie mają żadnych szans na wyrządzenie szkód.


@ciuplowski: już nie przesadzaj. Mają takie szanse. MiGi startujące z Białorusi mogą odpalić rakiety nie na Ukrainę, a na Polskę, Litwę czy Estonię. I jest spora szansa, że w takiej sytuacji część doleci i trafi w cele.
  • Odpowiedz
@rezydenttomek: różnica taka że znowu jako pierwsi się pchamy przed szereg wtedy to jakiś inny kraj pierwszy wysłał te czołgi starego typu poza tym były to czołgi starego typu właśnie
  • Odpowiedz