Wpis z mikrobloga

@RitmoXL ja nie sledziłem wtedy F1 to moge nie wiedzieć jak było jednak z tego co kojarzę to gdyby nie Claire i Frank i przywiązanie ze sami wszystko muszą robić to Paddy dałby rade wyciągnąć ich na poziom Racing Point albo i wyżej ale woleli sprzedać zespół.
@RzutKamieniem Gdyby Paddy dostal więcej swobody to powynosił by stare rozwiązania z merca które by wystarczyły żeby ten zespół bił się o top 5 jednak przez Honor albo głupote rodziny Williamsów upadli na dno. Wiem jedno, że jak zarządcy Williamsa nie będą wystarczająco cierpliwi i nie dadzą mu odpowiednich narzędzi to z Pustego i Salomon nie naleje( ͡° ͜ʖ ͡°). Jego Prace będzie można zacząć oceniać za Rok
@WieszakKrzak tak jak wspomniałem nie śledziłem wtedy f1 jednak uważam, że gdyby miał pozwolenie od Williamsa to by coś z Merca ściągnął i by poprawił tym bolid bo korzystał by ze sprawdzonych rozwiązań, a nie sam tworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JuzefCynamon Jak Lowe z ograniczoną swobodą jego myśli technicznej wyprodukował takie gówno jak FW42 to ja się cieszę na miejscu rodziny Williamsów, że nie dałem mu pełnej swobody, bo zamiast Forti to Williams z 2019 to by była Andrea Moda