Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek:
Możesz spróbować, prokurator lubi to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Art. 197
§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
@Szumimiwelbie: Niestety, matriarchat, mówi to panu coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak swoją drogą, widziałem kiedyś filmik, jak bezzębna laska, paskudna jak 150, pomalowała się tak, że nawet bym puknął gdybym nie wiedział jak wyglądała przed. Dlatego się w 100% zgadzam, że w drugą stronę to też powinno działać.
@Xandress: Faktycznie, nie ma dużej różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


widzę, że odpowiedź na moje pytanie byłaby strzałem w kolano więc wrzucasz zdjęcie jakiejś laski przed i po - czy ja napisałem, że nie ma żadnej różnicy czy spytałem o różnice pomiędzy maską i makijażem? panią ze zdjęcia nadal da się poznać i nikt tobie nie broni nakładać makijaż jeśli czujesz taka potrzebę ( ͡~ ͜
Art. 197

§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.


@Grzmichooy: Czyli jak powiedziałem lasce że jestem milionerem to znaczy że ją zgwałciłem?
@greemeck:

Czyli jak powiedziałem lasce że jestem milionerem to znaczy że ją zgwałciłem?


Jeśli nie wsadziłeś w nią Belzebuba na siłę to nie jest gwałt. Jeśli ją okłamałeś i się z tobą przespała, to nie gwałt tylko oszustwo, które jest karane tak samo jak gwałt.
@Xandress: A ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, tak samo jak maska, tak i mocny makijaż można sobie nosić jak chcesz, ale ale gdy wykorzystujesz to do podstępnego doprowadzenia kogoś do ruchańska, no to już się kwalifikuje pod paragraf