Wpis z mikrobloga

Witam! Mam wielką prośbę. Może miał ktoś podobną sytuacje z serwisem booking.com i będzie w stanie pomóc. Jeśli uda się odzyskać pieniążki to poleci Blik na piwko albo dobrą flachę jak oddadzą z nawiązką ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mianowicie chodzi o opcje latania z bookingu. Zarezerwowałem, oplacilem lot do Maroko z przesiadką w Hiszpanii i powrót z przesiadką w Londynie. Wszystko było w porządku do czasu odprawienia się lotu z Londynu do PL. Podczas wpisywania nr lotu w aplikacji Ryanair pokazywał się komunikat „Ta rezerwacja została zidentyfikowana jako wystawiona przez nieautoryzowane internetowe biuro podróży (OTA).” Po nieudanych próbach skontaktowania się stwierdziłem, że najrozsądniej będzie kupić lot powrotny przez Stronę ryanair ponieważ musiałem pilnie wrócić. (zakupilem ten sam lot, którym rzekomo mialem wracać.) Numer lotu był zupelnie inny niż wysłany wcześniej podczas opłacenia rezerwacji. Byłem wraz z dwoma innymi osobami wiec lot powrotny wyszedł nas 300zl. Aktualnie podczas dzwonienia i podawania nr rezerwacji oraz kodu PIN słyszę, ze nie ma czegoś takiego. Maili zwrotnych brak. Wiec pytanie brzmi czy mial ktoś podobną sytuacje i uzyskał jakąś rekompensatę? #booking #bookingcom #podroze #travel #oszukujo
  • 1