Wpis z mikrobloga

@rtp_diov: Nie napisałem tego. Nigdy nie wywyższam jakieś marki tylko z nazwy. Wg. mnie Beko robi lepsze zmywarki od Samsunga którego zmywarki to 1:1 z Amicą którą robią przez płot we Wronkach, Lg ma świetne pralki, Bosch mega piekarniki, a Samsung rewelacyjne odkurzacze.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: ta oczerniam - prawdę napisałem jakby mieli honor i ambicje i dobrą firmą by byli i tak klienta traktowali to sami by się odezwali do klientki i załatwili to poważnie. Przecież wyżej autorka posta jest w kontakcie z samą centralą Beko a Ty piszesz o jakimś serwisancie co dał dupy. To firma powinna go upomnieć albo zwolnić albo nakazać mu z góry potraktowanie sprawy z uczciwością i kompetencją odpowiednio.
  • Odpowiedz
"Ja zawsze kupuje produkty najlepsze jakie są możliwe i one nigdy się nie psują. " No skoro kupujesz najbardziej znane marketowe marki to nie kupujesz najlepszych XDDDDDDD
Ja mam pralkę Miele za 6k która zepsuła się tuż przed końcem 2 letniej gwarancji, co Ty na to?
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: no a mowiles ze tak sie znasz super na sprzecie a wziąłeś miele za 6k gdzie to obecne miele to nie to samo miele co kiedys i w dodatku aby mialo sens to trzeba minimum 8k. Ja badałem pralki przed zakupem i tez chciałem kupić miele za okolo 6k. Ale długo to badałem i wyszlo mi ze za 6k to nie kupisz nowego prawdziwego solidnego miele minimum za 8k.
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: no ale widac ze gubisz sie w argumentach i nie majac argumentow do merytorycznej dyskusji uciekasz sie do inwektyw. Tak nie wolno robic i obrazac. Niestety taka jest prawda. A to ze LG ktora mam i uzywaja jej nawet nawet na misjach w Syrii (tam jest klimat praktycznie pustynny) jest skladana w Polsce - nie szkodzi. Co to zmienia? Sa bramki i kontrole jakosci. Jakos skrzynie to Toyoty sa
  • Odpowiedz
ja młocie 10 lat sprzedaję agd, a Ty mi tu będziesz #!$%@?ł bajki xD


@Notakaprawda: argument lat doswiadczenia nie ma tu znaczenia skoro pokazales juz swoja wiedze w temacie. I jeszcze widac ze przesiąknąłeś mentalnoscia jak ten chamski monter BEKO. Współczuje
  • Odpowiedz
@rtp_diov: zobaczyłeś cielaku jedno zdjęcie które tu krążyło na wykopie, po tym jak wygląda wojsko amerykańskie spierdzielało w popłochu z bliskiego wschodu, a to że akurat stały tam przemysłowe pralki LG (nie mające konstrukcyjnie nic wspólnego z tym co masz w domu oprócz logotypu konfidencie) nie świadczy o tym, że ciągle ich to wojsko używa xD
  • Odpowiedz
@Notakaprawda: No i przesadziłeś. Zglosilem to juz moderacji. Widac ze nie znasz sie na sprzecie mimo ze 10 lat to juz mogles troche zrobic progres. I w dodatku jestes cham i wyzywasz ludzi - niski poziom prezentujesz jak Ci z BEKO ktorych bronisz. Slabo. A fakty finalne sa takie ze:
1. Bronisz marki ktora nawalila i jej sprzet sie zepsul i klienta maja gdzies
2. Kupiles nie majac wiedzy pralke
  • Odpowiedz
ja młocie 10 lat sprzedaję agd, a Ty mi tu będziesz #!$%@?ł bajki xD


@Notakaprawda: to jaka polecisz suszarke do 3tysiecy? Duzo suszenia, zalezy mi na jak najwiekszej pojemnosci i zeby mozna bylo ustawic na pralke Samsunga
  • Odpowiedz