Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę na #tinder wszystko spoko, miła, ogarnięta życiowo, ale nie jest w 100% w moim typie.
Dosyć mocno się zaangażowała. Po 2 spotkaniach wylądowaliśmy w łóżku no i tak to się spotykamy na sex, przynajmniej z mojej strony, tylko że ona naciska na coś więcej.
Jak jej dać delikatnie do zrozumienia, że nic więcej z tego nie będzie? Wszystko było spoko dopóki nie zwierzyła się, że po ostatnim związku jak gość ją wykorzystał miała myśli samobójcze i leczyła się u psychologa.

#tinder #zwiazki #rozowepaski
  • 235
@moll: Moim zdaniem metoda "na przetrzymanie" to najlepszy sposób na oddzielenie ziarna od plew, ale wiadomo, krew nie woda...raz można się nabrać na miłe słówka, ale koleiny i koleiny. Jeśli ludzie są dorośli i spełna rozumu to nikt do nikogo nie powinien mieć pretensji, bo obie strony potrafią stosować swoje sztuczki.
@taxi_driver92: bo to jest tak...

Z jednej strony - lala nie da dupy do 3 randki, nie będę tracił na nią czasu - olej Karyne Miras, cnotka-niewywdymka/chadowi by dała, ale normalnemu mireckzowi to już szpary nie popuści

Z drugiej strony - lala daje dupy do 3 randki, good for me, chociaż nie chcę z nią być, mimo deklaracji nastawienia na związek, ale podupczę, póki się nie kapnie - ruchaj stary ile
@moll: Ale po co od razu tak ad personam, ja nie wkorzystuje jak coś xD do wszystkich dziewczyn z którymi byłem w sytuacji intymnej, autentycznie coś czułem i tak samo jak Ty, nie popieram takiego nieuczciwego zachowania.
@taxi_driver92: sorki, nie chodziło konkretnie o Ciebie, tylko mi tak wjechała forma komunikatu.

Po prostu to jest obrzydliwe, żeby takie zachowania usprawiedliwiać hasełkiem, że jak suka nie da to pies nie weźmie. I nazywanie kobiety głupią.

Jak ktoś jej mówi, że tak samo jak ona szuka związku, gadka się klei i są kolejne randki to jest to dążenie do związku. W takim wypadku co dziwnego w zgodzie na seks? Jeśli opowi
@Logmach: w łóżku po dwóch spotkaniach i nie świeci jej sie lampka że nie jesteś materiałem na partnera? ( _)
Nie przejmuj się jej stanem psychicznym, bądź szczery. Bo powinna sama z siebie być bardziej ostrożna.
@PochlaniaczChleba: a on jest jakiś niepełnosprawny, że musi ją wykorzystać? Może ona mu ci.pą siada na pale w miejscach publicznych i go gwałci, że on nie jest w stanie nic z tym począć,.tylko się bezwiednie poddaje?

Jak to świadczy o dorosłym facecie, który chce być materiałem na partnera i męża?

Ona naiwna. Ale w drugą stronę on jest cwaniak i naciągacz.
@moll: ale przecież nie musi, tylko chce z nią współczuć, przecież nikt tu nikogo nie wykorzystuje, lol
Jeżeli kobieta chce przejrzystych sytuacji, to powinna do nich dążyć.
Nie mówiąc już o tym, że może wcale nie jest naiwna, tylko taki układ jej odpowiada.
OP jej nie okłamuje, a ona jest dorosła.
@Logmach: biedna naiwna dziewczyna. Ona pewnie myśli ciągle o Tobie, snuje wspólne plany na przyszłość, idealizuje Ciebie i ma motyle w brzuchu. Pozwoliła Ci się zbliżyć do niej, zobaczyć nago, wejść w nią i uprawiać z nią miłość. Dziewczę zakochane i traci nieświadomie na Ciebie czas, bo Ciebie ona ni ziębi ni parzy, nie kręci Cię jej uroda, ani to co razem robicie, po pożegnaniu z nią od razu zapominasz co