Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę na #tinder wszystko spoko, miła, ogarnięta życiowo, ale nie jest w 100% w moim typie.
Dosyć mocno się zaangażowała. Po 2 spotkaniach wylądowaliśmy w łóżku no i tak to się spotykamy na sex, przynajmniej z mojej strony, tylko że ona naciska na coś więcej.
Jak jej dać delikatnie do zrozumienia, że nic więcej z tego nie będzie? Wszystko było spoko dopóki nie zwierzyła się, że po ostatnim związku jak gość ją wykorzystał miała myśli samobójcze i leczyła się u psychologa.

#tinder #zwiazki #rozowepaski
  • 235
dopóki nie zwierzyła się, że po ostatnim związku jak gość ją wykorzystał miała myśli samobójcze i leczyła się u psychologa.


@Logmach: to nie twój problem
obrzydz jej ciebie


@PilotBombowca: to jest myśl, jeśli powiesz jej prawdę to znowu może próbować się zabić, bo wyjdzie na to że też ja tylko wykorzystywałeś seksualnie.

Po prostu musisz zrobić 300iq move dla dobra tej dziewczyny: zacznij się zachowywać jak totalny wieśniak i oblech, jeśli decyzja o rozstaniu wyjdzie od tej dziewczyny to łatwiej ona to zniesienie.

Jesteś w niezłym bagnie z angielskiego Quagmire Miras, @powodzenia! ( ͡°
@moll: "jak suka nie da to pies nie weźmie"( ͡° ͜ʖ ͡°) co ona nie ma swojego rozumu, po uj wskakuje z typem do łóżka po 2 spotkaniu, trzeba było go przeciągnąć 3 miesiące to by nie było problemu, bo i chłopa by nie było xD