Wpis z mikrobloga

Takie krótkie przemyślenie z dupy po paru m+ altem tankiem którym jak po puguje to przez wzgląd na rio (no tak postać wbita ze 3 dni temu) biorą mnie maks na jakieś 12 xD i szczerze współczuje jak ktoś wchodzi w świat m+ to może przez granie takich 12-15 dostać takiego #!$%@? obrzydzenia na tą grę że głowa mała. Ludzie to małpy, rozumiem i nie oczekują że będą grali tak jak ja, a nawet w połowie jak ja ale bez przesady, spora ilość osób NIE MA KOMPLETNIE pojęcia jak działa jakiś boss, jak działa sezon affix ba nawet jak w jakimś marnym stopniu jak działa ich postać xD. Naprawdę jak weszliście z pugami w m+ i wam się nie podobało znajdźcie sobie 4 znajomych bo to inny świat i dużo lepsza zabawa. Serio myślałem często że to jakieś niestworzone historie ale no przekonałem się sam jakie braindeady tam są. I nawet chęć pomocy czy wyjaśnienia czegoś sprowadza się do tego, że jak tłumaczysz im że robią coś źle i jak to zrobić poprawnie to się dowiesz że jesteś toksyczny i on będzie grał tak jak lubi xD
#worldofwarcraft
  • 23
@nairoht:
A najgorsze jest to, że w kolejnym sezonie będą kompletnie inne klucze, więc jak w SL osoby z martwicą mózgową po kilku miesiącach klepania NW się nauczyły co robić, tak teraz co pół roku będzie reset ogaru i pugowanie niskich kluczy skazane będzie na wieczne opary szaleństwa (,)

Parę dni temu na alcie druidzie skończyłem TJS +13 z 28k hpsu, a chwilę później Thaner skończył +21
@Nymphis: No jest tragedia xD, już można przymknąć na min maxowanie def cd etc ale no nie wiem jak to opisać, tacy ludzie chyba klikają to co im się świeci i nic więcej
@nairoht: No grupy to loteria xd gram m13-14 ofc full pug i np wczoraj na temple mialem typow 2100 rio, grali jakimis altami, ninja pulle, frontale na pape itp a dzisiaj Azure Vault i prawie na +2 xd

Do tego sezon affix tez poezja, niektorzy patrza na timer i clearna np na 3/4sec, niektorzy odrazu clearuja nie korzystajac z buffa, ale pare razy mi sie zdazylo ze nie clearneli wcale, stun
@ruda_stuleja
t. 400 io puller


To nie jest kwestia toksyczności. Skoro zapisujesz się do grupy na m+, które w swojej naturze jest aktywnością "na czas", to grupa ma prawo wymagać od ciebie znajomości swojej klasy oraz klucza na który się zapisujesz. Z takim nastawieniem marnujesz czas 4 osób, co jest znacznie bardziej toksyczne niż oczekiwanie minimum kompetencji od innych ludzi w grupie.
@Nymphis: @nairoht:
Ale się nerdziątka zesrały, aż wpis jeden musiał usunąć XD Ale nieeeee. Nie czytali XD

@Lstr: Trochę bait i trochę nie.
Goście nie zdają sobie sprawy, że takie nerdzenie jak to w grach nie ma już racji bytu. M+ został stworzony właśnie po to, żeby siedzieli cicho i mogli się bez sensu poczuć lepsi od innych, którzy konsumują WoWa tak samo jak oni, ale bez żadnych nerwów.