Wpis z mikrobloga

Takie krótkie przemyślenie z dupy po paru m+ altem tankiem którym jak po puguje to przez wzgląd na rio (no tak postać wbita ze 3 dni temu) biorą mnie maks na jakieś 12 xD i szczerze współczuje jak ktoś wchodzi w świat m+ to może przez granie takich 12-15 dostać takiego #!$%@? obrzydzenia na tą grę że głowa mała. Ludzie to małpy, rozumiem i nie oczekują że będą grali tak jak ja, a nawet w połowie jak ja ale bez przesady, spora ilość osób NIE MA KOMPLETNIE pojęcia jak działa jakiś boss, jak działa sezon affix ba nawet jak w jakimś marnym stopniu jak działa ich postać xD. Naprawdę jak weszliście z pugami w m+ i wam się nie podobało znajdźcie sobie 4 znajomych bo to inny świat i dużo lepsza zabawa. Serio myślałem często że to jakieś niestworzone historie ale no przekonałem się sam jakie braindeady tam są. I nawet chęć pomocy czy wyjaśnienia czegoś sprowadza się do tego, że jak tłumaczysz im że robią coś źle i jak to zrobić poprawnie to się dowiesz że jesteś toksyczny i on będzie grał tak jak lubi xD
#worldofwarcraft
  • 23
  • Odpowiedz