Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: jak Ukraińcy otworzyli ogień do typów którzy udawali, że się poddają to aferę przez miesiąc kręciliście. Ale jak ruscy wykonują egzekucję na praktycznie już bezbronnych gościach to jest spoko. Tfu wam na ryj.
@JanRouterTrzeci: Masz cos wiecej na temat tego chlopaka? Jakis link do facebooka czy cos? Wczoraj ziomek podeslal mi film z egzekucji tych zolnierzy to tak smutno mi sie zrobilo i az odechcialo mi sie jesc dalej obiad ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wykopki już rozpaczają bo żołnierz zginął na wojnie xD


@JanRouterTrzeci: śmierć ukraińskiego żołnierza to obecnie strata dla Ukrainy, Polski i całego cywilizowanego świata. Więc jak najbardziej jest rzeczą przykrą.
@kowalesko wpisz sobie w google ukraina 2022 temat zbiorczy - tylko zdjęcia i filmy. Pierwszy link od góry, 285 strona sadola, filmik jest na samym dole strony.
@JanRouterTrzeci: Jeden poniósł ręce i dostał serie w głowę i jego kolega. Rusek był pod wpływem adrenaliny, ale to go nie usprawiedliwia. Zabił ich kiedy Ukraińscy żołnierze się poddawali
@JanRouterTrzeci: Obejrzyj jeszcze raz to wideo. Jeden myślał, że to swoi, drugi podniósł ręce i w tym momencie zostali zabici. Po wszystkim jeszcze strzelił temu pierwszemu w głowę dla pewności. Rusek wpadł w panikie i ich zabił. Tak czy inaczej kacap powinien za to trafić pod sąd.