Wpis z mikrobloga

1. Bądź starszą panią z różowym paskiem na wykopie
2. Przypieprzaj się do jakiegoś randomowego chłopa o piwnicę
3. Przypieprzaj się, że ktoś się do Ciebie z tego powodu przypieprzył
4. Zrób pierwszego flipa, że chłop ma małego bo brakuje Ci argumentów
4. Zrób kolejnego flipa i zacznij przypieprzać się do chłopa z pkt. 2 (do stylu w jakim się ubiera)
5. Oznajmij, że "jak pierdniesz to cała Polska o tym wie"
6. Jest dwa razy punkt 4
7. Bądź arinkao z zamkniętym umysłem w swoim malutkim świecie, w którym panujące zasady wszyscy powinni przestrzegać
  • 56
@Zjem_Ci_nos przecież to jakiś troll jest, ostatnio we wpisie o zakupach poprosiłem typiare, która napisała, że pod każdym wpisem ludzie się srają o produkty premium czy może mi podać przykład takiego wpisu.
Przyszedł ten troll i się zesrał, że zrobiłem to tylko dla tego, że napisała to kobieta a jakby był niebieski pasek to bym się nie odważył napisać xD Dalszą próba normalnej rozmowy to było pomrukiwanie o urojeniach i hipokryzji, na
@DrCieplak: o #!$%@? sam jej teraz napisałem że się ora i polewa z niej a sam jakoś nie traktuje wykopu jak sekretngo pamiętniczka i jeśli pisze o sobie przypałowe rzeczy to mam w dupie jak ktoś to wybada, a zdarzają się tacy co przeglądają profil by się do czegoś #!$%@?ć.
A spoko dawno nie brałem udziału w dramie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szkoda że mam tylko jednego screena bo już usunęła wszystko.


@DrCieplak: Ojoj, jaka szkoda, tylko jeden screen osoby której nikt nie prześladuje.

AUTOR WPISU USUNĄŁ MOJE WSZYSTKIE KOMENTARZE - NIE JA, elito internetu z otwartym umysłem, nie rozumiejąca połowy tego co widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli twoja matka to tez #!$%@? jak ty i kazała ci facecików wyzywać ze maja małe fiutki tak, w takich standardach jesteś ‚lepiej’ wychowana


@Szalom: zamknij juz ten ryj, patologia
Też masz małego ( ͡° ͜ʖ ͡°)?