Wpis z mikrobloga

1. Bądź starszą panią z różowym paskiem na wykopie
2. Przypieprzaj się do jakiegoś randomowego chłopa o piwnicę
3. Przypieprzaj się, że ktoś się do Ciebie z tego powodu przypieprzył
4. Zrób pierwszego flipa, że chłop ma małego bo brakuje Ci argumentów
4. Zrób kolejnego flipa i zacznij przypieprzać się do chłopa z pkt. 2 (do stylu w jakim się ubiera)
5. Oznajmij, że "jak pierdniesz to cała Polska o tym wie"
6. Jest dwa razy punkt 4
7. Bądź arinkao z zamkniętym umysłem w swoim malutkim świecie, w którym panujące zasady wszyscy powinni przestrzegać
  • 56
@s---k: niektórzy tacy są, przypieprzają się bo ktoś robi nie według ich wzorca. Da się nad tym pracować, potrzeba tylko czasu


@eugeniusz_geniusz: no normalnie, to jego własność i robi z tym co chce. Co to kogo powinno interesować czy tam zagląda regularnie czy niekoniecznie, on ponosi za to odpowiedzialność. Kuriozum jest w tym, że jakiś starszy facet sobie tą piwnicę zaaneksował ¯\_(ツ)_/¯
@Zjem_Ci_nos: No jasne że on ponosi odpowiedzialność, ale jak wylewasz żale na wykopie No to się musisz liczyć z tym że to ktoś skomentuje xd jakbyś był tu pierwszy raz i nie wiedział że wykopki się do wszystkiego przyjechać potrafią xd a stare dziady właśnie takie są, to samo z miejscami parkingowymi, myślą że im się należy bo mieszkają na tym osiedlu przez 40 lat xD
@Zjem_Ci_nos: Wczoraj zaczęła na serio pisać że wielu ludzi ją obserwuje cały czas, że ją prześladują, że ona jest znana na cały kraj, szkoda że mam tylko jednego screena bo już usunęła wszystko. Ja raz jej napisałem że jest atencyjna to przez tydzień się mnie czepiała, szukała moich starych postów, później to samo robiła z tym gościem od butów. Jedna dziewczyna ja wczoraj zablokowała bo robiła to samo. To nie są
@eugeniusz_geniusz: No niby tak, choć często mam w to wywalone. Ale atak z dupy na rozmiar członka to trochę przesada XD
Właśnie najgorsze jest wytykanie wieku oponenta albo jego stażu (w czymkolwiek, pracy/mieszkaniu/sraniu/wszystko) w kwestiach, gdzie kończą się argumenty. Ręce opadają ( )

@DrCieplak: nie ma co stawiać diagnoz przez internet, można byłoby sobie tak gdybać w nieskończoność. Najlepiej kogoś takiego z góry ignorować albo jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zjem_Ci_nos: jak napisałem jej co o niej myślę, kulturalnie ofkors, to wrzuciła mnie na czarno. Ciekawe, że nie ma jej jeszcze zapełnionej. Chora osoba, no ale cóż poradzić, i tak pod wpisami z żarciem dostaje pełno atencji od wykopków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zjem_Ci_nos: a potem wrzuci post, że jest prześladowana przez grupę ludzi, którzy są w zmowie ze sobą (i chyba moderacją jeśli dobrze pamiętam, ale to mogłem już dodać też od siebie po prostu xD).