Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurza ten Andrew Tate. Dla mnie on jest kompletnie żenujący i tylko ośmiesza manosferę. To taki pozer, że trudno znaleźć większego.

Dodatkowo gość ma ponad 190cm wzrostu. W jednym z filmików gadał, że nie musisz być wcale wysoki itd. a w innym naśmiewał się z dziennikarza, że ten ma 5'11 czyli około 180cm wzrostu, że jest niski.

#wzrost #przegryw
#blackpill
  • 28
@oskar_oskarewicz: Czasem jednak powie coś błyskotliwego i mądrego wśród wielu wypocin robionych pod publikę. Uważam że to inteligentny gość, ale słuchanie jego rad nie odmieni mojego życia.


@greemeck To że czasem powie cos co jest prawda albo jakiś znany psychologi fakt nie zmienia faktu, że jest irytujący. Mnie drażni mocno swoim sposobem bycia. Wygląda na głodnego atencji narcyza i pozera.
@oskar_oskarewicz ośmiesza manosfere xDDDD panie ta cała manosfera jest tak śmieszna że z kilometra widać redpillersa czy innego 4chanowego spierdoxa.

Wy wszyscy jesteście jak z jednej fabryki. Te same poglądy na wszystkie tematy. Jakimś cudem zawsze prawicowe. Czemu nie ma agresywnych redpillowcow socjalistów i lewaków? Nie wiem. Pewnie temu że wszyscy ci guru mają poglądy konserwatywne.