Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurza ten Andrew Tate. Dla mnie on jest kompletnie żenujący i tylko ośmiesza manosferę. To taki pozer, że trudno znaleźć większego.

Dodatkowo gość ma ponad 190cm wzrostu. W jednym z filmików gadał, że nie musisz być wcale wysoki itd. a w innym naśmiewał się z dziennikarza, że ten ma 5'11 czyli około 180cm wzrostu, że jest niski.

#wzrost #przegryw
#blackpill
  • 28
@Antorus: Słuszny punkt. Odnoszę wrażenie, że wszyscy ludzie opętani tymi wszystkimi pillami, to są konserwatyści albo prawicowcy (albo jedno i drugie na raz).

Idole tych rzesz młodych mężczyzn to samo - nie tylko Tate, ale też Peterson, a jeszcze wcześniej ten tłuk Shapiro czy też na naszym podwórku Korwin-Mikke - nie da się tego słuchać.
@Distroir i te artykuły są równie odklejone od rzeczywistości jak blackpill i zwalanie wszystkiego na rzeczy na które się nie ma wpływu.

Lewica wydaje się doskonałym środowiskiem do szerzenia tak bzdurnych rzeczy. A jednak redpillowcow tam nie znajdziesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Antorus: ja mówię o redpillu. Ty natomiast używasz blackpill i redpill zamiennie. Mogę więc śmiało założyć że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz w imię "nie wiem ale się wypowiem" lub "na twitterze/discordzie neuropków mówili żeby was nienawidzić, więc muszę robić jak mi nakazano".

Blackpill akurat jest uznawany przez ludzi o różnych poglądach, lewicowych, prawicowych, centrowych. (#!$%@?ąc od absurdalności podziału prawica/lewica).

Lewica wydaje się doskonałym środowiskiem do szerzenia tak bzdurnych
@Distroir: widzisz, według was jest jakaś różnica między tymi -pillami. Dla mnie jako zwykłego normana nie ma żadnej. Wszyscy -pillowcy to dla mnie ta sama grupa społeczna, zrzeszona pod tagiem #przegryw na wykopie czy r/incels na reddicie. Na 4chanie głównie są na /b/ oraz /pol/.

Jak widzę w poście jakieś wzmianki o discordzie neuropy to już wiem z kim mam do czynienia. Nasza rozmowa dobiegła końca, przykro mi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wszyscy -pillowcy to dla mnie ta sama grupa społeczna


@Antorus: no i to jest problem z tobą. Generalizujesz. Mógłbyś równie dobrze powiedzieć: "Wszystkie kobiety/prawacy/lewact to dla mnie ta sama grupa społeczna" i nie zmieniłoby to faktu że nie miałbyś racji