Wpis z mikrobloga

@helioS_mk2: ale co mogę zrobić jak większość ludzi jeździ jak #!$%@?, a tym bardziej po podwyżkach mandatu i cen paliw jeżdżą 30kmh zamiast 50 tak jak wskazuje znak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaiM: co prawda to prawda, nigdy nie bylem kierowca ktory sie sztywno trzyma przepisow ale obecnie to niektorzy przesadzaja. Ekodriverzy to najgorsze #!$%@? jakie istnieja, na tej krajowej rozpedza sie tyle do tych 90kmh ze zdazy juz dojechac do swojej pipidówki. Na 70 jada 50, na 50 jadą 30 a w miescie spod swiatel poki rusza to bym trzykrotnie ich na okolo objechal i wrocil znów na tyły. Bron boze mrugnij
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@helioS_mk2: ale co mogę zrobić jak większość ludzi jeździ jak #!$%@?, a tym bardziej po podwyżkach mandatu i cen paliw jeżdżą 30kmh zamiast 50 tak jak wskazuje znak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MaiM:

OP pewnie z tych co lewym pasem jadą 15 poniżej limitu 'bo ma do tego prawo' a potem zdziwienie że ktoś z BMW mu świeci, wymusza, kombinuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bruhh: też mnie tacy cisnieniuja, wleczą się jak #!$%@?, dynamicznie nie potrafią przyspieszyć a potem przejeżdżają na 'ciemno pomarańczowym' zostawiając 2 auta w tyle które spokójnie mógłyby przejechać