Wpis z mikrobloga

Mam dymelat. Piszę z dziewczyną poznaną na Badoo. Piszemy prawie codziennie wspólne tematy, podobne poczucie humoru. Piszemy oczywiście na Messenger bo wiem że na Badoo był bym dziesiąta opcja dla niej( ͡° ͜ʖ ͡°). Ta znajomość internetowa trwa już 2 miesiące. Dziewczyna nie chcę się potkac i tłumaczy to nieśmiałością i brakiem pewności siebie. Wiem że to już nie jest normalne ale po części polubiłem to osobę. Jak myślicie warto ciągnąć to znajomość czy dać sobie spokój jeśli i tak nie wiadomo czy będzie przeniesiona do rzeczywistości ?
#zwiazki #tinder
#badoo
  • 36
@Byte30: może jesteś planem B i dopiero, jak z tym drugim nie wyjdzie, to ośmieli się spotkać ;) dla mnie takie pisanie miesiącami to strata czasu, bo nawet nie wiesz, jak ta osoba się zachowuje w rzeczywistości, a pisanie tego kompletnie nie oddaje
Jak myślicie warto ciągnąć to znajomość czy dać sobie spokój jeśli i tak nie wiadomo czy będzie przeniesiona do rzeczywistości ?


@pentoento: jesteś jej orbiterem i dajesz atencję, jeżeli to lubisz to ciągnij, ale spotkania i tak nie będzie
@Byte30: Ja bym z życiu nie ciągnął takiego czegoś to tak samo jakbym pisał z robotem jak się nie spotkam na żywo i nie widzę zainteresowania moja osobą i w drugą stronę to bez sensu no chyba że jesteś gówniarzem jak ktoś ma 28 wiosen to już inaczej myśli
@Byte30: musisz ją odrzucić, w sensie, napisać OK rozumiem. po czym odsunąć kontakt, nie pisać. Laski strasznie odrzuca typ, który się narzuca. Który będzie pytać, kiedy? A może za tydzień? Za miesiąc? Laski bardzo tego nie lubią, dlatego musisz po prostu dać jej do zrozumienia, że nie będziesz na nią tracić czasu. I albo ona łyknie przynęte i sama będzie chciała się spotkać, albo będzie mieć to w piździe (ale to
Pytania o spotkanie było zadane ogólnie tylko 3 razy. Sama miała dać odpowiedż. Piszemy o innych tematach i strasznie fajnie się gada. Trochę mi szkoda tej znajomości. Chyba jestem trochę zdesperowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Byte30 nieśmiałość i brak pewności siebie nie przeszkodził jej w założeniu konta na Badoo, gdzie musiała się spodziewać, że w końcu ktoś będzie nalegał na spotkanie xD.
Znajomości przez internet mają sens, pod warunkiem, że obie strony chcą tego samego i traktują się poważnie - tu tego nie ma.