Wpis z mikrobloga

Mam dymelat. Piszę z dziewczyną poznaną na Badoo. Piszemy prawie codziennie wspólne tematy, podobne poczucie humoru. Piszemy oczywiście na Messenger bo wiem że na Badoo był bym dziesiąta opcja dla niej( ͡° ͜ʖ ͡°). Ta znajomość internetowa trwa już 2 miesiące. Dziewczyna nie chcę się potkac i tłumaczy to nieśmiałością i brakiem pewności siebie. Wiem że to już nie jest normalne ale po części polubiłem to osobę. Jak myślicie warto ciągnąć to znajomość czy dać sobie spokój jeśli i tak nie wiadomo czy będzie przeniesiona do rzeczywistości ?
#zwiazki #tinder
#badoo
  • 36
  • Odpowiedz
@larine: Muszę to przemyśleć ale też już skłaniam się do tej opcji. Nie można być aż tak nieśmiałym by nie spotkać się przez taki czas
  • Odpowiedz
@Byte30 Jesteś jej klaunem który ma ją zabawiać i dawać atencje i to pewnie nie jedynym. Powoli odpisuj coraz mniej I rzadziej i patrz na jej reakcję. Jak się spyta to powiedz w prost, że szukasz w realu i chooy. Nie bądź jej orbiterem, szanuj się Mirasku( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Byte30: wysłałem ci wiadomość, ale przez te zmiany związane z nowym wykopem nie wiem, czy ją widziałeś, a jestem ciekaw ciągu dalszego tej historii
  • Odpowiedz