Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle jak usłyszałem tą wstawkę o fejkerze na tym najnowszym "cinematiku" to aż mnie skręciło z zażenowaia i od razu przypomniałem sobie tego gifa xD

Jakieś smaczki ukryte w filmikach odnośnie graczy są spoko ale takie nachalne wrzucenie oklepanego nagrania po prostu wygląda mega sztucznie i trochę tak "o patrzcie jacy jesteśmy spoko, coś o fejkerze wrzuciliśmy".

#leagueoflegends
Pobierz Murasame - Tak w ogóle jak usłyszałem tą wstawkę o fejkerze na tym najnowszym "cinema...
źródło: comment_1673455847MZVc3UKIifkxfdv9MVRsFz.gif
  • 5
@Murasame: A tu nie chodzi przypadkiem o to że mimo iż cinematic jest gównem to ma swój motyw który brzmi "pozostaw po sobie ślad" i stąd właśnie ta NAJPOPULARNIEJSZA akcja w historii League of Legends, i słynne słowa komentatora jako rekcja na to zagranie?
@Nehro:

Niezależnie jaki ma to sens dla brzmiało to mega sztucznie i po prostu tanio. Widać, że ktoś to robił na kolanie. Obstawiam, że dałoby radę coś takiego zrobić w dosłownie 1 dzień, bo to tylko przelot nad mapą i tyle.

Ja mam nadzieję, że zwyczajnie nie wyrobili się z cinematikiem i na szybko zrobili jakiś filmik na początek sezonu a dopracowują coś lepszego.
@Murasame: Raczej wątpie, jedynie możemy liczyć że po zebranym hejcie zespół animatorów #!$%@? teraz 24h i tworzą porządny cinematic, ale też wątpie bo tego sie nie da zrobić tak o w 5 minut