Wpis z mikrobloga

@washington Nie mamy części do Leopardów i T-72/PT-91. Jako bunkry możemy konserować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eksperci nie mówią, bo nie wypada i tylko pomrukują o problemach z eksploatacją. Jakby była wojna, to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrz że się nasi uczą i są Abramsy po składach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kobiaszu: Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak Ty. Od 2020 jest mowa o tym, że docelowo mają być tylko dwa typy czołgów w linii, ale zawsze ktoś tam wypełza z jakiejś nory z tekstem o utrzymywaniu #!$%@? wie ilu typów uzbrojenia.

Leo mają być wycofane z linii - nie wiadomo tylko co z nimi zrobić. Czy #!$%@? się je na Litwę, czy się je zakonserwuje i pokitra po magazynach.
Nie trzeba będzie logistycznie utdzymywać 3 rodzajów czołgów, a i przy okazji zdechnie kilku ruskich


@kobiaszu: ja proponuje od razu wszystkie K2 po co nam 2 czołgi? I jeszcze F-16 skoro kupujemy F-35

xD Wam od siedzienia w tych piwniacach farm trolli SBU już faktycznie odbija że propaganda rodem z TVP leci żeby rozbrajać Polskę xD
Trzeba się pozbyć leopardów, bo ich wartość bojowa stoi pod znakiem zapytania. Leopardy mialy już wtopę w Syrii gdzie atak tureckich leopardów okazał się wielką porażką. Niemcy też nie chcą ich wysyłać, bo zdjecia zniszczonych czołgów, które na pewno trafią do sieci, będą ich antyreklamą. Pytanie czy Niemcy nie boją się ogólnie kompromitacji swoich produktów, która zmniejszy ich zyski ze sprzedaży w przyszłości .
@vankaszaner: co ty bierzesz xD ile w tureckich leopardów padło w Syrii? Trzy, cztery? Dwa zostały opuszczone przez załogi i o czym tu mówimy, o tych tureckich łachmaniarzach? Deprecjonowanie leopardów to jakaś pisowska zagrywka, żeby uzasadnić rozwalanie kasy na gigantyczne zakupy, które nie są pierwszej potrzeby?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina: ale po co Polsce wojsko i uzbrojenie ? Jak dla mnie moglibyśmy wysłać każdy pistolet, karabin, czołg, samolot jaki mamy. Polska ma tylko 1 wroga Rosję. Właśnie Ukraińcy ja biją, jak Ukraińcy wygrają ceny może trochę spadną.

Po co nam wojsko jakby nie było Rosji ?
ale po co Polsce wojsko i uzbrojenie ? Jak dla mnie moglibyśmy wysłać każdy pistolet, karabin, czołg, samolot jaki mamy. Polska ma tylko 1 wroga Rosję. Właśnie Ukraińcy ja biją, jak Ukraińcy wygrają ceny może trochę spadną.

Po co nam wojsko jakby nie było Rosji ?


@niebadzogrem: A co jak Rosja wygra i nagle mamy dużą granice z Rosją i żadnego czołgu? xDDD