Wpis z mikrobloga

mam dziadka 80lvl co cale zycie firme mial, nigdy na etacie nie robil xD ma zone co juz niedlugo umierac bedzie (dzwonili do nas juzz pare dni temu), lezy w domu pomocy.
przychodzi, widac ze zarowka nad głową swieci i zaczyna niesmialo:

curiousboi bo w telewizji jest taka reklama i babka mowi ze mozna ubezpieczyc na 50 tysiecy od pogrzebu, moze bysmy moja zone ubezpieczyli bo ona i tak niedlugo do piachu idzie?


#!$%@? xD dawno mnie cos tak nie #!$%@?, jeszcze 3 lata temu zlote gody obchodzili a tu taki pomysl mu przyszedl do glowy xD #truestory #biznes #heheszki #rodzina
  • 12
@robertx: to byly czasy jak polska weszla do unii, mielismy produkcje i wtedy ludzie zachlysnieci zachodem woleli isc do marketu kupic taniej i wiecej, poza tym mialem 8 lat ale rzeczywiscie moj ojciec byl niezlym #!$%@?
@odysjestem: mozna sprobowac, ale kto powazny ubezpieczy 77 latke z alzheimerem, leżącą i nie będącą w stanie nic mowic?
@Jin: @m0rdeczka: ciekawe jakby wlasnie shortowac wlasna babke, w sensie wiadomo ze umrze do 3 miesiecy i zaaakceptowac kazda cene tej polisy, ciekawe czy mozna placic ratami np miesiecznie? oraz czy firma jest wyplacalna
edit: #!$%@? z tego,czytalem regulamin 4life direct i nie da rady