Wpis z mikrobloga

No to F-5e pokazuje klasę raz na jakiś czas. Przyjemny meczyk to był.
Na początku z tym samolotem było ciężko, ale po odblokowaniu ulepszajek do charakterystyki lotu + Aimy 9J ubijanie stało się łatwiejsze. No i jakby ktoś się zastanawiał w przyszłości, wg mnie na tym samolocie obowiązkowy jest podwieszony dzyndzel z 30mm. Raz że łatwiej trafić, dwa że jak trafisz to nie ma zmiłuj - przeciwnicy w 95% rozpadają się na śrubki. Używając 20mm możemy wroga jedynie połaskotać

Dalej mnie trochę irytuje, że jak latałem przeciwko F-5 to zawsze mnie dziad dogonił. Jak ja latam F-5 to wszyscy mi uciekają (°°

Zabawna i lekko wkurzająca praca kamery to niestety zasługa replay'a
No i na powtórce zarąbiście latają rakietki ;d

#warthunder
Pshybysz - No to F-5e pokazuje klasę raz na jakiś czas. Przyjemny meczyk to był.
Na ...
  • 4
@Pshybysz: uciekają ci bo zwalniasz za bardzo. F-5E ma taką charakterystykę, że im szybciej leci, tym lepsze ma osiągi. Staraj się trzymać powyżej 0,9 macha i będzie i będzie "jak renkom odjoł".
@MatPL1122: U mnie sporą rolę odgrywa wt adhd. Jak mam pojazd muszę go zrobić na maksa.
Żeby nie było wkurza mnie ten samolot bardzo często i nie mam pojęcia jakim cudem za niego jest 16k napraw
jakim cudem za niego jest 16k napraw


@Pshybysz: bo kiedyś był dobry jak był topką i tak sobie został by gnić, ale przez f16 mam nadzieje że trochę osób nim pogra i w excelu wyjdzie że to już nie to co kiedyś.

Ja odpadłem przed wbiciem aim9j, szkoda moich nerwów na ten samolocik, po prostu po dodaniu f16 i miga 29 nie widzę sensu nim grać jak mogłem sobie w miarę