Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Grunt pali ci się pod dupą w związku z oskarżeniami o scam i stręczycielstwo
Uciekasz do kraju który jest mocno naciskany przez sojuszników żeby coś zrobić z korupcją i streczycielstwem
Mów że #!$%@? ci mogą zrobić bo masz kuhwa hajs i dziwki aaaaa biedaki cebulaki
Majątek tak mocno skonfiskowany
Pucha
W międzyczasie" przejdź na islam". Religia która może dać ochronę w więzieniu amerykańskim ale tylko jeśli serio jest się fantykiem
W Rumunii tbw będzie musiał płacić za ochronę bo jak nie to go jakiś Cygan poczęstuje nożem umazanym w gównie (serio)
Za spranie łbów setkom tysięcy młodych chłopców życzę mu żeby to był dopiero początek mocnych wrażeń. Całe to nakręcanie narracji wedle której kobiety i w ogóle życie należy traktować jako cyniczną grę wywołało nieodwracalne szkody ale przynajmniej trochę ta kreatura pocierpi
#blackpill #bluepill #redpill #pua #przemyslenia #andrewtate
Pobierz KotekMruczus666 - Grunt pali ci się pod dupą w związku z oskarżeniami o scam i stręcz...
źródło: comment_1673441413hlDY0cgBWKsfwwKcnJKlMO.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SOLDIER_OF_FROGTAN: xD
ty myślisz że to jakieś walki jak z filmow gdzie van dame trafia niesłusznie skazany do więzienia? Jak masz 5 ludzi w przestrzeni 3x3 i 4 z nich może ci wbić pompke z hivem albo właśnie nóż z gównem to nie ma takiego człowieka który by sobie poradził. Spać też czasem trzeba.

@JustTheDude: najbardziej mnie #!$%@?ło to że wielokrotnie wspominał że ucieknie do Rumunii przez to jak skorumpowany
Facet miał szczęście.


@SOLDIER_OF_FROGTAN: Tate? Tak.
Każdy, kto zna się na walce, powie, że przed nożem się #!$%@?, a nie walczy.
Jak w więzieniu będzie chciał go ktoś #!$%@?ć, to go #!$%@?, bo przed atakiem nożem z zaskoczenia nie ma obrony.

Po drugie, Tate to mistrz świata w full kontakcie.

Jeśli nie rozumiesz, że to nie ma tu znaczenia, to mi Ciebie szkoda xD
Zdominuje ich psychicznie,

@SOLDIER_OF_FROGTAN: Ty chyba mylisz więzienie ze szkołą. Myślisz, że to pierwszy twardziel który trafia do więzienia? Zawsze jest jakaś większa ryba.

albo po prostu kupi. Ludzie zapominają, że to multimilioner.

Pytanie czy będzie miał dostęp do swoich pieniędzy i czy ten komu podpadnie będzie do kupienia.
@KotekMruczus666: moim zdaniem dobrze to zrobi jego wizerunkowi. W końcu tyle gadał o dominowaniu i walce z systemem, prison arc umożliwi mu pokazanie w praktyce, jak się to robi. Jakby teraz się wywijał łapówkami to by wyszedł na cipcioka, a to przecież samiec alfa.
@Lysandros: i Karol Wojtyła ale powiedziałem LUDZI a nie #!$%@? bogów zagłady


@KotekMruczus666: xD rozumiem, ale niekoniecznie ktoś go tam zechce #!$%@?ć. Może niczym stalowy Józio zebrać wokół siebie ludzi, ale nie wiem czy Andrzej Tate będzie taki ostry w rumuńskim więzięniu. Czas pokaże czy utrzyma ramę(termin wymyślony oryginalnie właśnie w amerykańskich więzieniach)