Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@makrofag74: niesamowite że ludzie męczą się jeszcze z tą siecią:
Jakość połączeń - słaba, tylko w niej miałem problemy ze zwykłym połączeniem, jakieś piski, trzaski jak od kompresji danych
Jakość internetu - to to już prawie żart, internet zwykle po prostu nie działał i to w centrum Warszawy
Jakość obsługi klienta - ta to jest już wręcz legendarna (oczywiście na niekorzyść)
Dajcie se siana ludzie.
@CheSlaw: To wszystko zależy od lokalizacji

Mam play od roku i nigdy nie miałem problemow z jakością połączeń co zdarzało się w tmobile jak i w Orange

Internet - w załączniku

Co do jakości obsługi klienta to się nie wypowiem bo nie miałem okazji korzystać.

O ile 5 lat temu miałem play i zgodziłbym się w 100% z tym co napisałeś tak teraz nie mogę złego słowa powiedzieć.

Wificalling z którym
Pobierz MercedesBenizPolska - @CheSlaw: To wszystko zależy od lokalizacji

Mam play od roku i...
źródło: comment_1673418187CvUs03J7QzzkteZw68YSzq.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CheSlaw: te same opinie mogę powiedzieć o PLUS i ORANGE.
(z praktycznego doświadczenia, mając Dual sima, Play za miastem miał zasięgi tam gdzie żadna inna sieć nie chciała dzialac)
@Issac: Przecież to niemalże niemożliwe co piszesz. Play swoje nadajniki miał na śmiesznym obszarze dlatego chwalił się zasięgiem 4 sieci z których korzystał.
Teraz z tego się wycofywali (przynajmniej jeśli chodzi o internet), więc było dużo gorzej.

Zmieniłem na Orange, bo tak mi się opłacało i nie widzę żadnej przewagi play, raczej odwrotnie.